1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies. Weitere Informationen

Dreambox 800 2nd Edition

Dieses Thema im Forum "Dreambox" wurde erstellt von lucky0201, 13. Dezember 2010.

1. lucky0201

lucky0201 Ist gelegentlich hier

Punkte für Erfolge:
    0
    Da ne otvaram novu temu jel neko ima ovaj novi DM 800 se i kakva je razlika od predhodnog,osim jaceg procesora i HDMI prikljucka ima li hladjenje novi model,

2. phantom

Nervigen User Advertisement

3. narog_n

narog_n Best Member

Punkte für Erfolge:
    113
    AW: Dm 800

da i ja nebi otvarao novu temu, kakva je razilika izmedju iCSV image i Gemini2 5.1. Hvala!!!

4. sbanane

sbanane Moderator Digital Eliteboard Team

Punkte für Erfolge:
    113
    pozdrav lucky
    otvorio sam novu temu uvezi dm800se

hteo sam cekati na dm7020hd ali resio sam da promenim mog starog dobrog dm800 sa dm800se. koristim ga vec 3 nedelje. evo neki podaci.

software koristio sam newnigma u pocetku. na newnigmu nije radio kako treba. nije imao teletext naprimer. jos neke sitnice nisu bili kako treba. sharing je iso dobro. nisam mogao menjati cccam verziju.
    od ovog weekend izasao novi gemini3. tu je sve uredu. dosada nisam nikakvih bugovi primetio mada nisam ni puno nesto testirao na njega. to je info za software.

sta se hardware tice ima 2 slota, obican hdmi kabel, lcd-farbdisplay, 2usb i lüfter. 800se je malo veci od obicnog 800. vide ce te razliku vecine na slike. fernbedienung je isti. ako sam nesto zaboravio neka doda jos neko.

ajte momci bio je weihnachtsgeld.

especially @paradox vreme je da se resis onog dinosauriera dm7020.

cvs ti je basisni system. znaci na njega nema plugins/erweiterungen kao naprimer blue panel sto je kod gemini. to moras sam dodati. kod novog gp3 ima da dva razlicita cvs. cvs i icvs. od icvs ima vec integrisan gemini3wizard. sa njega mozes preko onlineupdate da instaliras te erweiterungen. na obican cvs manualno.

evo jos neki screenshot od gp3

Zuletzt bearbeitet: 13. Dezember 2010
  5. Crni

Crni Hacker

Punkte für Erfolge:
    28
    Beruf:
    Arbeiter
    AW: Dreambox 800 2nd Edition

Ima jos jedna razlika a to je oko 100€

6. paradox_

paradox_ Elite User

Punkte für Erfolge:
    0
    AW: Dreambox 800 2nd Edition

jos nisam poludeo!konj koji dobro vuce se ne menja!sta ce mi hd resiver kad nemam ni hd televizor!a i programi koje gledam, jos ni jedan nije preso na tu tehniku!a da dajem tolike pare samo da bih se kurcio,ne pada mi na pamet!

Diese Seite empfehlen