Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DIGI TV - RSA si BK

AW: DIGI TV - RSA si BK

Salutari tuturor...ma puteti ajuta cu info despre extragerea rsa si bk dintr-un decodor dublu hyundai 7160na...multumesc
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

sal
Fiind non public inca nu , dar stai pe aproape poate poate intro zi se va divulga
Altii pentru cätzva arginti te rezolva , nu uita ca este dublu adica munca dublä
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Asta asa e ,operatia fiind mai delicatä
Dar nu cred ca se meritä o investitie de cel putin 1000€ pentru a realiza singur + indemänarea
Bineinteles ca vei zice indemänarea o am , dar una sänt pozele si alta e realitatea
 
...

..U didn't have to investigate into the acessories..and waste time with learning what/how....it's more cheapest if you found the right person ;-) who have these acessories already...

...
 
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

cum ai reusit cu firele, cum ai facut? as fi recunoscator pt orice informatie (toti pinii dezlipiti? ce dimensiune de ansa de lipit? ce temperatura? ai lipit pinii la loc, cum? samd)

am ajuns si eu la partea asta si din lipsa de informatii concrete, dar si de experienta, stau de vreo doi ani cu el asa. cum ai facut sa nu se mai dezlipeasca la pinul 4 5?

Multumesc
 
Salutari tuturor...ma puteti ajuta cu info despre extragerea rsa si bk dintr-un decodor POWERBOX PORTUGAL NAGRA3...multumesc
send me one pm please.
 
Re: AW: Re: DIGI TV - RSA si BK

Salutare tuturor ! Ma poate ajuta si pe mine cineva cu rsa si bsk de pe un 1160 !
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Re: AW: Re: DIGI TV - RSA si BK

Salut,

As dori si eu un PM cu instructiuni pt. DIGI TV - RSA si BK, receptor HSS-1160, daca se poate...

Multumesc anticipat !
 
AW: DIGI TV - RSA si BK

Sal
De ce PM cänd este un howto cum se face ?
Putin cautat numai

- - - Aktualisiert - - -

Sal
De ce PM cänd este un howto cum se face ?
Putin cautat numai
 
Re: AW: DIGI TV - RSA si BK

Salutare.
M-am conectat cu RS232 pe un 1160. Primesc doar mesajul "HEIheiHEIhei" si nu pot da nici o comanda. S-a mai jucat cineva pe serial? Exista vre-o combinatie de taste sau ceva modificari hardware pentru a debloca procesorul?
 
Zurück
Oben