Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sta je ovo?

AW: Sta je ovo?

Ja sam majstor bata,imam tri zanata...cetvrti je deo mene,volim lepe zene! :wacko1:
 
AW: Sta je ovo?

U ovom dijelu foruma.se.moze diskutovati o razlicitim ptoblemima kao nap..
Izgradnja kuce i sve drugo vezano u znju..
Mozda nije svako zanatlija kao ja nap..i zato nije lose da se nesto preupita
Ako se nekontas u to..
 
AW: Sta je ovo?

Pa sto ne kaze ranije, mi se ovde raspevasmo

Super, za te stvari ima uvek pitanja.
 
AW: Sta je ovo?

Ja znam da radim sledece poslove ... Servis hardvera softvera na kompijuterima telefonima i slicno, web desing, dizajn, komponovanje muzike, postavljanje bilo kakve bezicne opreme wirlles ili upucanjanje setelita, programiranje linux servera kao hosting ili hot spot, mikrotik programiranje podesavanje, razvodjenje struje po kucama vode kanalizacije, zidanje malterisanje betoniranje, servis ves masina frizidera talevizora bilo kojeg kuznog elekronskog uredjaja, generalna na automaticima apencima skuterima 2t ili 4t, generala na stojadinu varburgu i drugim autima, ja kad bi pisao sta sve znam da radim umorio bi se kucajuci...

U srbiji postavlaju opremu setelitsku za 4000din a ja za gajbu piva pod uslovom da osoba kojoj se postavlja oprema ona to radi pod mojim instrikcijama i garantujem najbolji signal !

75k06w6py5ukuo.jpg
 
AW: Sta je ovo?

Ti znas sve da radis u prici,samo jos prakticno da dokazes.
 
Zurück
Oben