Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Predlozi za novi podforum !!!!!!

AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Vi se decki izbijate salu! Ja ne znam sto Vam treba? Ja sam iznjeo prijedlog!
Prijedlog je prijedlog,ne mora se usvajati.Rugati se nije uredu!
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

ja se izvinjavam cenjenom kolegi,ukoliko je to pogresno shvatio,hteo sam malo da se nasalim,ja to i inace radim!i mene zezaju ovde,narocito banane...pa se ne ljutim...:emoticon-0167-beer: malo vedrog duha,u ova tmurna vremena....
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Salu mozemo praviti samo na ciji racun i ko placa tu zezanciju jer ima nas koji smo leici na tom smeru. Pa zato fala na pitanju a mismo se potrudili da odgovorimo.
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

evo sad se salite sa mnom..ja mogu podnijeti svasta..samo da zavrsimo ovo..:good::good:
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Halo Murati
Ti si super ti ides u detalje i objasnis ako smo pogresili tako treba a ne nekima je cisto zadovoljstvo sa nama da se malo zezaju pa nam moral opadne tolko samo o tome i kraj price. Pozdrav tebi i celom Drustvu i Nasim Zemljacima i mislim dace biti sve Dobro cao.
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

neverujem da imaju clanovi ex-yu, pogotu kolege @paradox i @narog, ovde na forum zadovoljstvo stime ako neko negdo gresi. voleo bi da se vratimo temi i hvala svima za svakog predloga. :good::good:
ako ima jos neko da doda izvoli.

posle nema sale vise jel onda je dr.@murati na potez ;D

pozdrav

ps: @topi51 imas pn
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

no dobro.....
imam ja jos predloga isto....

- mogo bi biti forum npr. za mobilnu telefoniju,smatram da bi sigurno imalo dosta tema i problematike oko toga,narocito medju mladjim clanovima foruma,mogli bi i mi stariji tu nesto da skontamo!

-pa onda mozda oko uredjaja za navigaciju,ja sam skoro jedan nabavio i bogami izmaltretirao sam mozak prilicno dok sam ga podesio da radi kako bih ja to hteo!mozda medju clanovima ima dobrih poznavalaca te tematike,a sigurno ima i dosta materijala za diskusiju!ima o tome i gore kod svaba,al ja njih nista ne razumem!
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

To sa mobilnim i navigacijom sigurno nebi bilo lose.
Paradox profesor si za Dream, a mali uredjaj od navigacije ti napravi problema:emoticon-0136-giggl
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

sta bi sada sa ovim?digli ste toliku prasinu,i sad nista!
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

Prasina se davno slegla a od podforuma nista
 
AW: Predlozi za novi podforum !!!!!!

kako se slegla..evo nevidim Prst pred Ocima ma ovi Modovi nece kile...:emoticon-0170-ninja
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…