Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Pink Paket

sonyboys

Boardveteran
Registriert
14. Januar 2009
Beiträge
1.397
Reaktionspunkte
1.197
Punkte
373
Ort
Digital Eliteboard
Svi Pink kanali su u FTA,samo dokle ce to da ide videcemo!!!
11151.00 V DVB-S2 8PSK 13268 2/3
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Pink Paket

Sprema se polako,Pink ce biti samostalni Provajder i mislim da ce NetTV da se lovi na tanko.
 
Re: AW: Pink Paket

Pink / trenutno Free
11151 v 13268 2/3 DVB-S2/8PSK MPEG-4

lista:

 
AW: Pink Paket

Ma sto je gore kako cujem bice u nds_u pink ako se osamostali mada su tu samo nagadjanja za sada.
Po pitanju netvplusa polako gube pojedine kanale zbog autorskih prava i rts u povremenim terminima ne smeju emitovati.
Hrvatski paket je pod znakom pitanja jos koliko ce smeti emitovati.
Posto je GSS otkupina prava emitovanja za dosta kanala mislim da samo cekaju svoj trenutak.
Ima i toliko tih novih privatnih iptv platvorma pa se treba zapitati ko ima neki ABO na koliko jos uplatiti da ne bude posle jbg. nisam znao i niko nije nista rekao..
Za sada su samo nagadjanja videcemo sta nas jos ocekuje u ovom virtualnom svetu..

Pozdrav
 
AW: Pink Paket

Do sad sto radi je preko kablovskog operatora ...znaci kartice su namjenjene samo njima..s tim da i mi gledamo svi preko Eutela..
sumljam dace Pink moci sebi priuštit nds..skupa je to varijanta..
sad izlazi i ttv ugovor sa nds..pitanje je dali ce moci produzit
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…