Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Novi Supporter na EX-YU

sonyboys

Boardveteran
Registriert
14. Januar 2009
Beiträge
1.397
Reaktionspunkte
1.197
Punkte
373
Ort
Digital Eliteboard
Sve najbolje cestitke nasem kolegi bicaveki za uspeh i da nastavi kao sto je poceo da radi i nadam se da ce ga i svi drugi da podrze u njegovom radu....

Kolega sve cestitke i podrske imas od .... sony.....:good::emoticon-0150-hands


POZDRAV!!!!!!!!
 
AW: Novi Supporter na EX-YU

I ja se moram prekljuciti na cesticima i zahvaliti se za trud i pomoc bicaveki svaka cast Cere!

Care samo tako nastavi..........:emoticon-0167-beer:zazluzio si i vise..... poz.
 
AW: Novi Supporter na EX-YU

naravno cestitam i kolegi mococomi,za njega nisam znao a sad zahvaljujuci sbanane imamo 3 supportera!!!
 
AW: Novi Supporter na EX-YU

Momci Cestitam,samo nastavite tako dalje kao i do sad...
naravno i Hvala Kolegi sbanane za prijedlog ovih nasih novi Supporter...
pozzzz...
 
AW: Novi Supporter na EX-YU

Veliko hvala svima na cestitkama i potrudicu se da vas ne razocaram i naravno nastavljamo dalje sa punom snagom
sa radom da nam digital-eliteboard postane jos bolji i da svi clanovi i gosti koji posjete forum nadju nesto sto ih zanima ili neko rijesenje za njihov problem...pozz
 
AW: Novi Supporter na EX-YU

Puno vam Hvala Svima Za Podrsku!!!!

Posebno se Zahvaljujem!!! @sbanane,@Muratiju,@Beastmasteru,@Hondi-Civic,@sonyboy,@micocomi,zukazule,@Soti,@paradoxu,@Matlocku,.............

Pokusacu da inovacije propratim i da pomognem kome god je moguce bez izuzetaka..

Naravno dosta stvari sam sa Deb_a i sam naucio tako da mi je zadovoljstvo biti nekome od pomoci!!

Svom snagom napred svi!!!

Veliki Pozdrav!!!

Bic@
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Novi Supporter na EX-YU

takodje i od mene .....samo tako,......:dance3:
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…