Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

BennyB2912

Freak
Registriert
4. Januar 2009
Beiträge
201
Reaktionspunkte
3
Punkte
18
Pozdrav svima,

evo vec dva dana se mucim sa Nettv plus aplikacijom ali nikako nemog da mi radi! Izprobao sam vec 4-5 razlicitih image-a na mome Dreambox 800HDse clone ali na nijednome ne radi aplikacija.

Kaze mi da je instalacija bez gresaka ali onda nigdje nemogu naci nettv plus aplikaciju.

a kad udem u odatne programe onda mi dode poruja "cannot import name cbptools".

Imali nekakvo rijesenje za moj problem?

Unaprijed puno hvala.
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

@Biljan pa i ti si mu ukratko to sve objasnio i cak si mu link dao ta moze da procita.
Super odradjeno:thank_you:
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Stvarno ste super i jako brzo pomazete. :emoticon-0137-clapp

Jucer sam se izmucija dok sam procita sve stranice od onog thread sta mi je Biljan preporucio.

Jedna stvar mi jos nije jasna: Jeli je potreban PASSWORD ako zelim koristiti Listu u Bouquet ili ne?

Na Dreamboxu gdje mi je radila Nettv Aplikacija sam pogledao u keypass file ali u njemu pise samo jedan broj, i to je to. Nigdje PASSWORD ili USER....
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Cao Benny2912,

PASSWORD ti treba u svakom slucaju. U Nettv aplikaciji imas u box info kljuc i datum do kada ti vazi kljuc.
Taj kljuc se mora ubaciti u odredjenim mjestima u bouquetu.

pozzz.
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Mala ispravka to sto vidis to je USER a password trenutno netreba da li ce se u buducnosti to promeniti neznam. Pozz
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Evo napokon sam uspijo da radi Nettv sa mojim Dreamboxom.

Hvala svima koji su mi pomogli, posebno Bicavekiu, koji mi je pomagao preko PN.
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Recite mi moze li na 800se clon da se ubaci openpli
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Moze! Kod mene isto radi OpenPli
 
AW: Koji Image za 800HDse Clone i Nettv plus??

Hvala na odgovoru
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…