Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Koji Dreambox da uzmem ?

BiHTV

Newbie
Registriert
28. April 2011
Beiträge
16
Reaktionspunkte
8
Punkte
3
Zdravo..
Zelio bih da saznam kako ste vi zadovoljni vasim dreamboxima .
Hocu da sebi uzmem Dreambox HD Receiver , ali neznam jos koji..
Imam Opticum 7000C , bio sam zadovoljan sa njim dok se moglo gledati nasi programi i Pre**er* / S*y ali sada je vrijeme da se promijenim.
Jos jedno pitanje: Mozeli CS preko mobilnog Internet-Stick ? Kod moga komsije ide , ali Total TV mu nesto nece.
Zadnje pitanje : Jeli CS sigurna metoda, ili ce i ona nekad isteci ?

Hvala puno ..
 
Koji box to ti zavisi o tvom novcaniku. Ili 800hd ili 8000hd. Total u trenutku ne radi jer su sparili kartu uz echolite reciver. Naravno da ti ide sa mobilnim internetom! Netrosis mb neko kb. A sro se tice sigurnosti, sta ti je na ovom svjetu jos sigurno? Ako tako stvar nastavi sa payserverima i moze biti da ce cs-u doci kraj
 
AW: Koji Dreambox da uzmem ?

Moje misljenje je ako ti novcanik moze izdrzati onda uzmi 800 SE jer su bolji od 800s...
 
Zavisi sta ti treba. Ako ti netreba drugi Tuner da mores gledat i snjimat u istom trenutku onda ti je 800 hd se dovolnja. Tu imas mogucnost da ubacis HDD. Ako i HDD netrebas onda bi ti preporucio dreambox 500HD. I Aki su ti skupe onda bi mogo kupit Clone od dreambox. Oni su ti jos malo jeftinije. Ali kad bi trebo 2 tjunera, tu bi onda kupijo dreambox 8000HD ili novu dreambox 7020 HD, ona ti izlazi u augustu


>>> Poslato sa IPAD 2 <<<
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…