Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Dream Box 500s clone

AW: Dream Box 500s clone

pozdrav svima!

prije par minuta prikljucio sam dm 500 s..jeli moram neke einstellungen raditi izmedju routera i dm?? kad ih prikljucim s netzwerkkablom?

hvala
 
AW: Dream Box 500s clone

Zdravo...

Da moras,vidi dali tije DHCP ukljucen onda vidi koju tije IP Adresu dodjelio Ruter Dremboxu,onda otvori Port na Ruter i upisi tu IP adresu sto ti Pise pod Komunikation Netzwerk ...

Skines sebi iz Date Base Program DCC dabi dobio Conect izmedzu PC i Boxa...onda mozes sve da stavljas i da mjenjas ...ako ti conect bude uredu...
 
AW: Dream Box 500s clone

hehe..de polako za mene jer to bas prvi put radim..izvini
kako se otvara taj port na routeru? i gdje da vidim, koju mi je IP dodijelio?

hvala
 
AW: Dream Box 500s clone

pozdrav matan88

na strani 53 stoji kako se otvara port u BDA
Evo ti Link i pogledaj:

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Na strani 80 i 109 mzes da vidis jeli je DHCP uklucen !


i sta treba jos ????

samo pitaj


cao
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Dream Box 500s clone

hvala ti gorane 333, evo rijesio sam problem, i spojio sa dm s routerom..sve radi, kako i treba..hvala na pomoc...!

pozz
 
AW: Dream Box 500s clone

Jedno pitanje, babo mi je prije par dana, nesto porikto na dreamboxu, i sada mi nije vise Slika 100% ista, malo je "verschwommen".

Kako da vratim to? jer neznam bas sta je radio!

Ako koristim "Werkseinstellung", hocu li izgubiti keys itd.???
 
AW: Dream Box 500s clone

eee,zato sam ja mom babi kada dodje u posetu odredio da se pridrzava sigurnosnog razmaka od naj manje 2,5 metra od daljinskih upravljaca i ostale tehnike koja radi na struju!i nemam vise nikakvih problema!
 
AW: Dream Box 500s clone

eee,zato sam ja mom babi kada dodje u posetu odredio da se pridrzava sigurnosnog razmaka od naj manje 2,5 metra od daljinskih upravljaca i ostale tehnike koja radi na struju!i nemam vise nikakvih problema!


hahaha, i ja bi!

ALI, ja jos zivim kod mog babe. xD
 
AW: Dream Box 500s clone

pogledaj jedino u menu/einstelungen/system pod "bild i ton" ili "benutzeroberflehe" dal tu nesto nije babo diro!
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…