Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digitürk karti calismiyor

AW: Digitürk karti calismiyor

merhaba arkadaslar,

dediklerinizi denedim, ama hic bir tik yok. olmuyor halen. Artik baska care yok. Buraya kadarmis. Hayirlisi olsun.

herkese tesekkürer...

Ama asil koyan su: Bir ay evvel uzattim üyeligi hemde 199€ indirdiler. Ve simdi birde yni kart icin para istiyorlar. Bunlar Dsamrttan da beter olcak. Aydin emmim dt iyi taktik vermis. 321 Mio milleten cikarmak okadar kolay degil.

selam

benim arkadasimda ayni sorunla karsi karsiya kendisinin ticari üylegi var 3 haftadir bu sorunla karsi karsiya maclar baslamadan kart kitleniyor maclar bittimi tekrar aciliyor kimsede yardimci olmuyor. Adami deli ettiler telefon üstüne Telefon degisen hic birsey olmadi. Sizce Avukata gitse Tazminat davasi acsa bunlara sansi varmidir?? sonucta üc haftadir kahve bos kimsede gelmiyor artik mac yok diye

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Vay be, birde ticarilere ayni hareketi cekiyorlarya ben ona sasiyorum. Hic beklemesin gitsin avukata bence, bende haftaya gitmeyi düsünüyorum. Su agb leri bi gözden gecireyimde haftasonu. Herkes telefon arkasindan hareket cekmeyi biliyor, ama resmi bir yerden bi mektup gelsin bakalim, ozamanda ayni hareketi cekebilceklermi. Cok sacma ya, DT DMSARTTAN BETER OLCAK.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Hic sorma bugün Türkiyeden biri aradi arkadasi güya sinyali yanlis uydudan yolluyorlarmis arkadas Türksat kullaniyor bunlar Eutelsat üzerinden yolluyormus sinyal,en gec haftaya düzelticeklermis bakalim ne olucak. Bana pek inandirici gelmedi ama. Sanki arabanin Motorunu degistiriyor bir hafta sürüyor sinyal degistirme

sali günleri update geliyor iki sali arasi hic takma ikinci update te scamla dene

suan kartin update olmustur zaten acmaz surflock olayi yani..

bendede cw kart var bakalim nezaman kapatacaklar

GÜYAAA...agustos basinda baslamislar kapatmay. Ya cok celiskili konusuyorlar telefonda. 1. agustos basindan beri cryptoworks kartlarini kapatiyorlarmis...2. kartim sinyal almiyormus, sorun benim kartimdaymis, ondan yeni kart gönderceklermis...

cok sacma...

Merhaba tekrar ustalar,

irdeto kartim geldi:) aglayayimmi güleyimmi bilemedim yalniz...
Irdeto kartini cs icin nasil kullanmam gerektigini bilen varmi aceba? PN yazarsaniz sevinirim...

Selamlar

Zurück
Oben