Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

De unde veniti din romania?

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
AW: De unde veniti din romania?

Aha sa inteleg cä te uiti si tu la filme de actiune

Omul cit traieste tot mai invata cum zice si lau,:OO asa si tu trebuie sa mai inveti cite ceva si sa experimentezi unele canale de actiune.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: De unde veniti din romania?

Omul cit traieste tot mai invata cum zice si lau,:OO asa si tu trebuie sa mai inveti cite ceva si sa experimentezi unele canale de actiune.
Ce sa experimenteze?..Canalele....sau actiunea in sine ???
 
AW: De unde veniti din romania?

Pãi cum se zice unu si unu sunt treii :stop:DDDD
 
AW: De unde veniti din romania?

:read:
Pãi cum se zice unu si unu sunt treii :stop:DDDD
Unul plus una FAC trei s-au mai mult.Tu, nu mai stiut bine orbeste romaneste,nu-i nimic noi intelege tot la Limbi de la nationalitati conlocuitoare.Bafta la toti .P.S.Haideti s-a mai scriem si de probleme mai serioase in legatura cu hoby-ul Satelit s-au altele de interes comun.:wacko1:Apropo stie care-va unde se da in reluare finala U21 Germania-Anglia ca m-a omoara ala micu ,am uitat s-a o inregistrez.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: De unde veniti din romania?

Dragi mei,
noi care sintem din Franken ce ar fi daca neam intalni, marog depilda la un lac, odata la ani si am trage un Gril toti inpreuna?
 
AW: De unde veniti din romania?

Dragi mei,
noi care sintem din Franken ce ar fi daca neam intalni, marog depilda la un lac, odata la ani si am trage un Gril toti inpreuna?

De ce esti räu numai din Franken ?
Daca balta are peste vin si eu
 
AW: De unde veniti din romania?

eu vin din timisoara,dar locuiesc in austria-weiz
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…