Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Acemi sorusu,lütfen yardim edin!

themaschin1

Newbie
Selam Arkadaslar,

uzun zamandir CS ortamina katilmak istiyorum,yani simdilik pratik bilgim sifir.Bu konu hakkinda birkac sorularim olucak.Bilgisayar bilgim mevcut,Fritzbox 7050 kullaniyorum.

1. Hangi Receiver Digitürk ve Sky icin gerekmelidir? Nokia D Box 2 yeterli olur mu?(en ucuzundan basliyalim)<--Profesyonel kullanilmicak:)

2. CS yapan birilerini nasil bulabilirim,ve ücretlendirmeli asa yukara ne kadar olur?

Almanyada oturuyorum ve Antenleri gerekli yerlere problemsiz döndürebilirim.

Size simdiden cok ama cok Tesekkür ederim.

Saygilarlar!

AW: Acemi sorusu,lütfen yardim edin!

Kardes Bunlar sadece kendi kendilerini gelistiriyor burda acemilere ve yeni baslayanlara hic bir destek bekleme bunlardan sanki kendileri analarinin karninda ögrenmisler 50 beitrag yapmislar o olmadan hic bir bilgi yok olsada yardim etmezler

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

1) kendine ilkbirince bunu al
https://www.digital-eliteboard.com/portal.php?area=vbcmsarea_products&do=showprod&prodid=3&catid=9

2) Bir abo yeter sky,hd+,digiturk ve burda sun birileri seninle paylasmak ister

1 ve 2 yi yapdik dan sonra sana bir de F,C line ve dns gerek ama bunlar son is
sen receiveri al ve abo yap bir daha gel buraya sana F,C line DNS icin yardim ederim

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

selamlar

yazdiklarina dikkat et biraz delikanli....

hastanedeyim, 5 haftadan beri, dahada 5 hafta sürecek....24 saat online olamiyorum....onun icin önce düsün sonra yaz....

senin gibilere 50 mesaj sart....birsey bilmiyorlar...!!!!!

bu kurallari ben degil board-yönetimi yapti....ok...sorun varsa onlara yazarsin...!!!

saygilar

burda kimse kimseye yardim etmiyormus ^^ güldürme beni,...
önce forumda ara, zaten hersey 1000 kere anlatilmis,... eger birseyi anlamadinsa, sor ve kesin yardim eden bulunur,... tabiki aninda cevap gelmez, herkezin hayati bu board da dönmüyor.

ama burda kimse yari yolda birakilmadi simdiye kadar.
Hepimiz acemi idik, ...

Zurück
Oben