Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Walka Pacquiao - Broner w TVP Sport

dodo83

Super-Moderator
Teammitglied
Registriert
3. Oktober 2008
Beiträge
35.426
Lösungen
5
Reaktionspunkte
34.457
Punkte
1.093
Ort
W
Walka Pacquiao - Broner w TVP Sport

źródło: sport.tvp.pl

68910.jpg


Jeden z najlepszych pięściarzy w historii po raz 70. wyjdzie do ringu. W nocy z 19 na 20 stycznia w Las Vegas Manny Pacquiao skrzyżuje rękawice z Adrienem Bronerem, a stawką pojedynku będzie należący do Filipińczyka pas mistrza świata federacji WBA kategorii półśredniej. Transmisja w TVP Sport, sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.


68911.jpg



Pacquiao w ostatnich miesiącach kilka razy wspominał, że coraz częściej zastanawia się nad sportową emeryturą, ale czyny nie idą w parze ze słowami. W lipcu zeszłego roku pokonał Lucasa Martina Matthysse'a, teraz zmierzy się z Bronerem, a po głowie chodzi mu wielki rewanż z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Żeby w ogóle myśleć o drugim pojedynku z Mayweatherem najpierw musi poradzić sobie z Bronerem.
Filipińczyk w grudniu skończył 40 lat, a na zawodowym ringu debiutował... w 1995 roku.
– Mam 40 lat, ale czuję, jakbym miał mniej. Zamierzam boksować tak długo, jak będę w stanie to robić na swoim normalnym poziomie. Na razie nie mam problemów z treningami i boksowaniem. W lipcu ponownie poczułem moc. Przez pewien czas, miałem głowę zajętą czym innym, ale teraz wszystko jest w porządku i czuję, że ponownie mogę wygrywać z najlepszymi – przyznał Pacquiao.​
Filipińczyk jest faworytem starcia z Bronerem, ale Amerykanin zapewnia, że znokautuje Pacquiao i to on będzie na ustach całego świata.
– W takiej walce jak ta, co już zostało udowodnione, wcale nie trzeba wyprowadzać mnóstwa ciosów, by pokonać Pacquiao. Ja mogę raz dobrze uderzyć i ten skur*** pójdzie spać! On już tak chodził spać w przeszłości – zaznaczył w swoim stylu.​
 
Zurück
Oben