Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Total tv Update karte

trupale

Freak
Registriert
4. Februar 2009
Beiträge
233
Reaktionspunkte
29
Punkte
88
Da li neko zna kako da se Updateuje karta a da se ne stavi u original resiver. Posto mi je karta u Nemacu a resiver ostao u Srbiju. Posto je radila tri meseca a sada nece pa mislim da je do Update.

Ako moze ovo MOD da prebaci kod TOTAL TV posto sam postavio na pogresno mesto!!!
 
AW: Total tv Update karte

Ona mi stoji u Smargo card readeru u Pc-u Debian server.
 
AW: Total tv Update karte

a moze da bude!meni jednom se to desilo na dreamboxu!i nije bilo sile da proradi dok je nisam stavio u originalni resiver!
 
AW: Total tv Update karte

Pa kako da proverim to sam primetio posle nove instalacije Debiana posto mi je bila riknula festplata. Ali sam ubacio istu konfiguraciju tako da nista ne moze drugo biti ja mislim. A evo sta stoji, prikazuje da je karta Total tv tu sam ne odgovara na zahteve.
card reader /dev/ttyUSB0
handled 2030(0) ecms and 0(0) emms
Nds card 52705

Entitlement info
008c 03-04-2003
0096 03-04-2003
00a0 03-04-2003
00c8 03-04-2003
011 03-04-2003
0ff3 15-04-2003
0fff 15-04-2003
 
AW: Total tv Update karte

jel imas ti mogucnosti da vidis dali ti radi karta u dreamboxu nekome u smargu!
 
AW: Total tv Update karte

Imam Db500 ali on nema USB samo interni card reader ali nesmem da stavim bez prave konfiguracije da ne izgori karte.
 
AW: Total tv Update karte

Bolje, malo je rizicno stavljati total u interni
 
AW: Total tv Update karte

majstore,pa sunce ti kalaisano!pa radi ti karta!upravo sam testirao ti liniju!
 
AW: Total tv Update karte

Evo sada vidim da radi.

handled 1383(1207) ecms and 1(1) emms

Neznam zasto ali danas oko 18 sam bas ugasio Pc i upalio i vadio kartu mozda i to nestoima sa tim. A sinoc sam u f liniji od jednog koji ima Total a sa kojim menjam stavio
2 0 1
jer jedan mi je rekao da ova jedinica na kraju Updateuje kartu.

Ipak hvala svima na pomoci. Izgleda da ce original resiver ostati U Srbiju.
 
AW: Total tv Update karte

neupdatuje ta jedinica kartu,vec povlacis od njega update,stavi tako na par linija i mirna glava!
 
Zurück
Oben