Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Star/Eutelsat/Cryptoworks/XCAM

fenerium84

Ist oft hier
Merhaba arkadslar,
sorunumu bir kez daha detayli anlatmak isityorum.
Ben 7 dereceden türk kanallarini izliyorum. Orjinal Digitürk (LigTvli, hdli) üyesi oldum.
Irdeto Modül arti Irdeto kart verdiler. Bu kartla Star haric hersey acik dediler.
Ve hersey güzel calisiyor.

Yaninda bir tanede Cryptoworks karti verdiler. Bununla HD ve Lig Tv kapali ama Star acik dediler.

Yanliz bu karti nasil kullanirim?
Board satisindan bir XCAM modül aldim. Satan kisi bana hangi karti kullanacigimi sordu ve gereken programi yükledim dedi.

Modülü televizyonun Slotuna takdim. Modül taniliyor. Yani Menü´sine girebiliyorum ama kart calismiyor.

Nasil calistirirm karti?

Bende Dreambox falan yok. Sadece televizyonun receiver´si. TV´nin markasi sony (kdl46nx715).

Yardim ederseniz cok sevinirim. Cuma Türkiyenin macini Star izlemek isterim.

Simdiden Tesekkür ederim.

Selam.

AW: Star/Eutelsat/Cryptoworks/XCAM

bu cevabi yazmasanda birsey degismezdi. kart zaten cryptoworks. ama nasil calusir? ne yapmam gerekiyor? elimde xcam modul var. baska birsey yok

tekrar merhaba arkadaslar.
hala cryptoworks kartini kullanamiyorum.
xcam modul aldim. cryptoworks bilgileri yüklendi. ayarlarda oldugunu görüyorum.
ama modulu televizyona takinca görüntü gidiyor. hatta acik olan trt´nin görüntüsü bile gidiyor. modul bozukmu yoksa televizyona uymuyormu acaba.tv markasi sony 46nx715.
baska modulmu alsam?
yardim ederseniz sevinirim.

merhaba arkadaslar,
cw karti nihayet calisiyor. technisat multicrypt aldim. ama star yinede yok. paketde var diye söylediler. bosuna zaman ve para harcadim. cw kartin anlami ne o zaman? bilen varmi?

sorun nihayet cözüldü. dün dedigim gibi CW karti ile atv ve show tv zaten calisiyordu. star calismasi icin digitürk´ü aramak gerekti. onlar yeniden sinyal gönderince star´da acildi.