Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

gdje u HR/zagrebu kupit povoljno DREAM ?

cirano

Ist gelegentlich hier
Registriert
8. Mai 2009
Beiträge
75
Reaktionspunkte
0
Punkte
6
bok decki,naravno i cure :smoke:
nije to oglas,ja bi samo hteo kao informaciju gdje u zagrebu mogu povoljno doci do dreamboxa,,,500s ili 7000s seriju....nebi pitao da sam u njemackoj,onda bi vec davno narucio kod vaces "shopa" ovdje....


ako netko zna,neka mi hitno javi,,,moj je riknuo :fie:
 
AW: gdje u HR/zagrebu kupit povoljno DREAM ?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


hahaha...sorry da se za ovaj prijedlog smijem,ali taj "shop" poznajem....glavno,oni nemaju d500s vise i njihove kopije su koma :stop:

ipak hvala decki za "tipove",ali to jos nije to ili u ZG nema nis posteno :whistle2:
 
AW: gdje u HR/zagrebu kupit povoljno DREAM ?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


hvala,"clark" nema uopce cjene,,,a prosat je pre skupi....

ebay uzeo u obzir,ali kako si vec rekao,carina je zajeb u tehniki,pogotovo isto ako kupis "kopiju" koja nema certifikat,vec sam slucaj imao tako sa mobitelom,ziva koma,to je toliko glupo da sam na kraju mob morao cak nazad poslat jel carina bila vise nego sta je mob kostao...

mene jednostavno zanima neki shop koji mozda i rabljene dream`s prodaje ili barem ispod cjene....
 
AW: gdje u HR/zagrebu kupit povoljno DREAM ?

Da li zna netko za onaj shop u Sesvetama,ima svih s.box-ova
 
Zurück
Oben