Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Discovery Science HD zadebiutuje w Polsce

Registriert
17. März 2009
Beiträge
28.983
Lösungen
8
Reaktionspunkte
17.858
Punkte
1.083
Ort
Unter ne Brücke
Kolejny kanał z portfolio Discovery Networks CEEMEA w Polsce będzie dostępny w wysokiej rozdzielczości. Dodanie Discovery Science HD do swojej oferty zapowiedziała sieć kablowa Elsat. Kanał ma pojawić się w pakietach operatora w styczniu 2015 roku. Na razie nie wiadomo, gdzie jeszcze stacja będzie dostępna. Dodajmy, iż Discovery Science to obok Discovery Historia jedyne kanały w portfolio nadawcy, które nie mają na naszym rynku swoich odpowiedników w HD. Przypomnijmy, iż nadawca planował, by całe jego portfolio w Polsce było nadawane w wysokiej rozdzielczości do końca 2014 roku. Discovery Science to kanał prezentujący filmy dokumentalne. Stacja w standardowej rozdzielczości dostępna jest w pakietach platform satelitarnych Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz wybranych sieci kablowych i IPTV. Kanał na polskim rynku jest obecny od 1999 roku (początkowo jako Discovery Sci-Trek).
W portfolio Discovery w Polsce znajdziemy obecnie takie kanały jak: Discovery Channel (Discovery Channel HD), TLC (TLC HD), ID (ID HD), Discovery Historia, Discovery Turbo Xtra (Discovery Turbo Xtra HD), Discovery Science, Animal Planet, Animal Planet HD, Eurosport (Eurosport HD) i Eurosport 2 (Eurosport 2 HD).
źródło: satkurier.pl
 
AW: Discovery Science HD zadebiutuje w Polsce

no to stoi wiecej jak 100% fest , dlatego wziolem tez umowe na 24 miesiace , i wiem ze mi tera ceny nie podniosom , potem z abonametu cos sie wywali , cos dolozy i znowu dopasuje cene na nastepne 24 miesiace
 
AW: Discovery Science HD zadebiutuje w Polsce

@czutok o ile zaplaciles z gory za caly okres umowy i to masz w umowie, ja kiedys musialem doplacic po takiej nieznacznej podwyzce (jeszcze stare czasy cyfra+)
 
AW: Discovery Science HD zadebiutuje w Polsce

wlasnie ze nie , umowa zostala zawarta i zaplacona , nikt ci nie moze twojej umowy podwyzszyc jezeli dokladajom jakies nowe programy , dopiero przy nastepnej zmianie bedziesz musial extra za nowosci doplacic , wiec nastepne przedluzenie juz nie bedzie 150 tylko powiedzmy 160zl
a odlaczyc mi tych nowych programuw nie moga , skoro mam komplet full i te nowe programy nalezom do paczki full

znam tom zabawe od paru lat , nawet jak mialem cyfre+ i n-ke to lecialo taksamo , a mam to badziewie juz dobrych pare lat

cyfre oddalem jakies 2 lata temu jak sie polaczyli w NC+ , i z tego co widze dobrze zrobilem , bo stare karty cyfry zaczynajom kastrowac
 
AW: Discovery Science HD zadebiutuje w Polsce

z kastracja kart bylo to zapowiadane od dawna nic nie poradzisz, :) taka ciagla zabawa w kotka i myszke :)
 
Zurück
Oben