Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Yu tracker

Misko

Ist oft hier
Registriert
17. April 2009
Beiträge
136
Reaktionspunkte
80
Punkte
28
Ort
Austria
Htio sam da se registrujem na nekom nasem trackeru(YuWaBiTs,Najnovijenet, Crna Berza) i nisam uspio jer kod vecine trackera koji su za mene zanimljivi treba pozivnica pa sam htio da pitam ovde kolege sa foruma da li neko ima pristup trackerima i da li neko ima mogucnost da mi proslijedi pozivnicu...bio bih mu zahvalan na tome i naravno dogovorili bi se na koji nacin da se oduzim za uslugu
 
AW: Yu tracker

pozivnicu ce ti retko ko poslati,radi pravila koja tamo vladaju,ako ti nesto zeznes ili ne postujes pravila izletece i taj sto ti je dao pozivnicu,jedino da nadjes nekog dobrog kolegu ko te poznaje,a imas i na ovim stranama dosta stvari i ne treba ti nikakva pozivnica,
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: Yu tracker

O.K. je to...nazalost prijatelja koji je vec na trackeru nemam pa sam zbog toga se i obratio ovde...ali eto imam sad od tebe dva linka(zahvaljujem na tome) pa cu da pregledam da li imaju to sto ja trazim
 
AW: Yu tracker

Evo ovdje imas sve nase bolje trackere sigurno ces naci nesto odgovarajuce
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Ili ako nemozes naci pisi sta ti treba mozda mogu pomoci.
 
Zurück
Oben