Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Yenilikler, Istekler, Arzular buraya....

AW: Yenilikler, Istekler, Arzular buraya....

o zaman ilk istegi ben bulunayim :)

Güzel bir settin dm 800 icin ligtv HD calisaindan :)

Herkeze selam, bu islerle ilgilenen bir arkadasimdan ögrendigim kadari ile, kablolu yayinlarin sifreleme sistemi cözülmüs,yanliz kanal gecislerde kilitleme yapiyormus, dedigine göre, bu sorunu halletmeye calisiyorlarmis, fazla sürmeyecegini söyledi, umarim dedigi gibi olur... Bir sey duyarsam yine buraya yazarim...

bu haberlerin coook güzel....insallah dedigin gibi olur....senden hayirli haberler bekliyoruz....

bora arkadas bu nanoxx 9600ip sat rezervierenul modem ile nasil soft atilir ve bunun loderi nedir boardda arastirdim bulamadim bana loderi lazim softvaresini bulabilirim sanirim nulmodem ile pc den yüklemek icin. bulup buraya sunarsan cok sevinrim. selamlar

slm arkadas,

bu site den bulursun.....

xxx.protekfiles.com en yeni soft t56 ve key 12.... prem ve lig tv aciktir.....!!!

saygilarla

VATAN

nedir bu protek anliyamadim? premiere yi nasil gösteriyor?

Zuletzt bearbeitet:

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Slm Arkadasim,

Protek 9600ip -- Nanoxx9600ip nin Clonu olur...yani kopyasi...1:1
ayni soft ayni tool...
Bu Receiverlerin arkasinda Yabanci Serverler var....bu serverler üzeri Prem. ve ligtv acik....

netzwerk i takiyorsun....sifreni veriyorsun ....ve kanallarin aciliyor !!!

VATAN

server sifresini verdigin sitedenmi indiriyorsun? kablo üzeride oluyormu?

capuk cevapladigin icin tesekkürler yalniz benim gibi acemi icin yeterli gegil daten betaya baktim nulmedemle yüklemek icin ne loder görebildim nede nasil yüklenecegi yazili. yada almancam yok onun icin arkadaslardan yardim istedim. insallah bir bilen arkadas yardim edebilir selamlar

Zurück
Oben