Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

usb mikrofon problem-snimanje

paradox_

Elite User
Registriert
2. Januar 2009
Beiträge
1.620
Reaktionspunkte
697
Punkte
273
ovako,posto ja pored sharinga imam jos dosta hobija,jedan od njih je pevanje,sviranje itd.pa volim da pustim matricu ili midi pa snimam to,onako za svoju dusu,i ne zvuci lose sobzirom da ja to snimam sa obicnim pilot mikrofonom,pevam ko saban saulic dok je nosio periku i bolje bar od pola estrade turbo folka,pre neki dan sam video skoro studijski usb mikrofon za pc koji sigurno bolje izolira sum i nisam odoleo pa ga kupim,ali sad nemogu da ga ugodim da snima zajedno moje pevanje i midi file,ili samo zvuk sa mikrofona ili muziku,a oboje nece nikako,sa pilotom radi,ima li neko ideju sta treba da podesim da mi to radi!
 
AW: usb mikrofon problem-snimanje

evo sam ga namestio!jedna samo za vas!akceptiram samo pozitivne komentare molicu!

Link veralten (gelöscht)
 
AW: usb mikrofon problem-snimanje

Svaka cast peva covek rastura ovo moraju svi da cujuuuu
Bravo majstoreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
AW: usb mikrofon problem-snimanje

Halo majstore kad ce biti novi snimak ovo ubija zazalice onaj ko ne poslusaaa................
 
Zurück
Oben