Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Univerzalne 3D naočale za sve uređaje

Registriert
8. März 2009
Beiträge
5.760
Reaktionspunkte
4.965
Punkte
373
Univerzalne 3D naočale za sve uređaje

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Slovenski operater "XpanD" predstavio je univerzalne 3D naočale za sve uređaje.
Model X103 automatski prepoznaje infra crvene sinkronizirane signale različitih proizvođača. Osim kompatibilnosti s TV-ima i projektorima naočale se mogu koristiti i u kinima.
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Naočale će se izraživati u različitim bojama, a uz njih će se isporučivati torbica, baterije i jastućići za nos. Naočale su zbrinute s CR2032 Button stanicima, a u radu izdrže 100 sati. Cijena ovih naočala kretati će se između 100 i 130 eura.
 
AW: Univerzalne 3D naočale za sve uređaje

jeli,ja sam nesto cuo da ima sada 3 d televizori,a da ne trebaju te naocare!jel tacno to!zamisli dodje mi 10 ljudi u posetu,pa svima dok podelim naocare...
 
AW: Univerzalne 3D naočale za sve uređaje

ok,a jel to zavisi nesto od providera kako emituje,kao kod hd ili nema veze!jesi li video negde vec takve televizore izbliza,bil mogo malo da docaras!nesto me to golica,pripremam teren kod zene da menjam moju plazmu,neda mi nikako da kupim novi,a on nikad da crkne,pa me zanima sta bi ti mogao da mi preporucis kada se to desi,vidim da se dobro razumes oko toga!lcd,led ili ove 3 d!
 
AW: Univerzalne 3D naočale za sve uređaje

Da zavisi, ne emitira se zasad uvek sve u 3d. Imas 3D led i 3D plasma, sto se tice 3D tehnologije ja bi jos malo tu pricekao. Dobre naocale su skupe, a treba ti par komada. Sad izlaze ovi bez naocala, znas kako se kaze prvi macici se bacaju u vodu. Dosta zavisi koju velicinu zelis. Dosta njih kaze da su plasme bolje ako je TV veci od 106 cm. Po meni je Panasonic trenutno jedan od najacih sto se tice televizora. Oni proizvode i LCD i Plasmu. Ali su skupi, dobar panasonic kosta preko 1500 evra. LG je slabija marka, ali su povoljni.
Sto se tice tvog starog televizora, prospi kiseline tamo kroz rupice gde se hladi. Ima da crkne, pazi da te zena nevidi.
 
Zurück
Oben