Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TRT3 Bundesliga

cembar

Ist gelegentlich hier
TRT3 de bundesliga, digitürk aboneleri bakabiliyor ama üye olmayanlar için biss key gerekiyormuş bilgisi olan varmı ?

AW: TRT3 Bundesliga

freund...mesaj doldurmak istiyorsun....bos seyler yazmiyalim dedim ama...!!! git bari yeni gelen userlere mesaj at....

bak burdan devam et....>>>>Link Removed

herkese hosgeldin yaz.....!!!!

ya sen ne diyorsun soru sormak yasakmi ? ( senin trt3 için biss key var olduğunu biliyormusun)
sayı falan doldurmıyacağım doldursam dahi cs girmiyeceğim. ya ne kadar kompleksli bir insansın anlayamadım !!!!

kendibe gel dostum...komplexli bir kisi var oda belli kim diye..!!!!ayriyetten CS bölümü herkese acik...!!!!

soru sormak gayet tabi serbest....ama böyle bilinecek konular üzeri soru sormak biraz abes....

herzaman yeniden yaz, yeniden göster olmuyor ama...biraz forumu gez, gör, oku...!!!

masallah 2 seneden beri üyesin boarda ama ne yazikki sadece 45 yorumun var....???

hayrola cs herkese yani 50 mesajıda olmayanlaradamı açıldı:D
allah sana akıl fikir versin..

bak dostum sana son ikazim...!!!! CS bölümüne 50 mesaj gerekliydi, simdi degil...bunun kararini ben degil bu sitenin yönetimi karar veriyor...!!!!

ya kendine gelirsin, yada düsünmen icin firsat dogar sana....1 ay BAN alirsin..!!!!

bana dostum falan deme zaten senin pek dostunda olduğunu sanmıyorum.
1 ay ban verecekmişsin vay vay çok üzüldüm !!
ben zaten diğer adminlerede forumdan üyeliğimin iptalini istedim ama daha bir haber gelmedi ? CS ide diğer arkadaşlar 50 mesaj olmadan girmelerinde bir katkım olduysa ne mutlu bana.
biraz kırıcı olduysamda özür dilerim, forum üyeliğimin iptali için yardımcı olursan şimdiden teşekkürler.
Hoş ve hoşça kalın........

senin ne katkin olacak CS icin....yönetim 1,5 yil evvel karar aldi CS bölümüne 50 mesaj üstü olanlar girebilir diye....simdi o kararlarini degistirdiler ve yaklasik 1 aydan beri CS bölümü herkese serbest...!!!

umarim anlamissindir, pek anlicak tip yok cünkü sende...!!!konusmalarin, yazilarin, yorumlarin belli...!!!

insallah silerler yöneticiler bilgilerini, sende kurtulursun bizde...

vatana hayirli ugurlu olsun

Bora kardes,
kayiplardaydim biliyorum. Brezilya ya tasindim 2 yillik cok sey degisti.
Katkim olamadi siteye pardon.
Sen sakin ol, olur boyle yazismalar.
Kendine iyi bak sitedeki katkilarin icin saol.
Selamlar
Seko
Buarada gecte olsa sampiyonlugumuz kutlu olsun

Burdan elimden geldigince online olurum. Uzaktayim ama elimden birsey gelirse her zaman.
saygilar
seko

Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben