Tring Tv

Dieses Thema im Forum "TringTV" wurde erstellt von powerbb, 13. Mai 2009.

 1. powerbb
  Offline

  powerbb Newbie

  Registriert:
  24. Juni 2008
  Beiträge:
  20
  Zustimmungen:
  3
  Punkte für Erfolge:
  3
  update 12.05.2009:​
  Pershendetje !​


  Une jam Jahi Halili, personi me te drejten ekskluzive per distribucionin e Paketes Tring tv ne Gjermani, Belgjike dhe Hollande.... Per te gjithe te interesuarit, qe duan ta kene ne shtepite e tyre kete Pakete keto jane informacionet mbi programet televizive dhe cmimet e abonimeve te ndryshme.

  Paketa jone permban keto evente sportive
  · ekskluzivitetin e champions league ,
  · uefa cup
  · ndeshjet e boterorit Africa 2010
  · kupen e anglise
  · kampionatin rus te futbollit
  · kupen libertadores
  · kupen e amerikes latine
  · kampionatin Brazilian I futollit (paulista)
  · si dhe nje pjese te ndeshjeve te kampionatit shqiptar te futbollit.

  Detajet e kanaleve
  1.Vizion Plus (I pergjithshem)
  2.+1 Sport (eventet me te mira sportive )
  3.+2 Sport news (eventet sportive live + news)
  4.Tring Shqip (programacion 100 % shqip)
  5.Tring Life (filma me tematike komedie & sociale)
  6.Tring Max (filma me tematike aksion & horror)
  7.Tring Serial (filma serialë)
  8.Tring Super (filmat me te fundit )
  9.Tring World (dokumentare )
  10.Folk + (music 100 % shqip)
  11.MGM (filma te vjeter)
  12.Fox Life (filma serialë me tematike komike & sociale)
  13.Fox Crime (filma serialë me tematike krimi)
  14.N.Geografic (dokumentare)
  15.E! (kanali I dedikuar yjeve te hollivudit, prapaskenat)
  16.Mediasat (I pergjithshem)
  17.Jetix (filma per femije )
  18.X-Rated (filma pornografike)
  19.ETV (muzike gold )
  20. Cartoon Network (per femije)

  Karta smart kushton 15 Euro

  Abonimet variojne si me poshte:

  1 mujor 12 Euro
  3 mujor 34 Euro
  6 mujor 70 Euro
  12 mujor 120 Euro

  Ju duhet te paguani abonimin qe ju deshironi, dhe ne do tju aktivizojme karten smart .
   
  Zuletzt von einem Moderator bearbeitet: 27. Mai 2009
  #1
  1 Person gefällt das.
 2. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  Zuletzt von einem Moderator bearbeitet: 13. Mai 2009
  #2
 3. jakup
  Offline

  jakup Newbie

  Registriert:
  14. März 2009
  Beiträge:
  13
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  1
  AW: Tring Tv Liste

  pershendetje Jahi,un jam Jakupi ,ju lutem me njoftoni se a mund ta shikoj me ket Receiver Humax CI 8100,Smart conax modul ,ju faliminderit.
   
  #3
 4. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Tring Tv Liste

  Danke mein freund das du extra ein Theard nur für Tring gemacht hast:thank_you:
   
  #4
 5. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Tring Tv Liste

  me fal per pyetjen Jakup por per cfar e ke fjalenCfar don te shohesh??
   
  #5
 6. powerbb
  Offline

  powerbb Newbie

  Registriert:
  24. Juni 2008
  Beiträge:
  20
  Zustimmungen:
  3
  Punkte für Erfolge:
  3
  AW: Tring Tv Liste

  tring tv eshte i koduar ne conax dhe nese reciveri juaj e ka kete ateher mundesh ti shikosh programet e tring tv!
   
  #6
  jakup gefällt das.
 7. murati
  Offline

  murati Super-Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  27. März 2008
  Beiträge:
  7.712
  Zustimmungen:
  4.375
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Reitten
  Ort:
  Digital-Eliteboard
  AW: Tring Tv Liste


  Nix zum Danken mein Freund,ist ja doch selbstverständlich:thank_you:
   
  #7
  1 Person gefällt das.
 8. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring Tv Liste

  tring liste ist wieder nicht aktuell die ändern jeden tag glaube ich die kanaliste aber wie ich sehe die sind immer noch in probe
   
  #8
 9. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring Tv

  Kanali NTV eshte shtuar ne Buketen e Tring TV
   
  #9
 10. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring Tv

  Tring tring kanali per femije eshte per momentin i hapur :dance3:
  edit: sot me daten 18.06.09 eshte mbyllur perseri
   
  Zuletzt bearbeitet: 18. Juni 2009
  #10
 11. TONIM
  Offline

  TONIM Newbie

  Registriert:
  10. Juli 2009
  Beiträge:
  2
  Zustimmungen:
  0
  Punkte für Erfolge:
  1
  AW: Tring Tv

  pershendetje

  deshta te pyes se ku muj me kontaktu per paketen tring

  qysh me porosit dhe ku,ndonje info ish kon mire per gjermani tel ose sajt

  ju faleminderit
   
  #11
 12. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Tring Tv


  Pershendetje TONIM

  Provoje ne faqen zyrtare te tringut ose kete


  Köln Jahi Halili +491784752308 jahi66@hotmail.de
   
  #12
 13. tonny_te
  Offline

  tonny_te Ist oft hier

  Registriert:
  12. September 2008
  Beiträge:
  118
  Zustimmungen:
  17
  Punkte für Erfolge:
  18
  Ort:
  EU
  AW: Tring Tv

  Tring tv tani pas kampionatit ruse . i ka mare te drejtat e kampionatit grek
  po mue me intereson se kujt i isteresojne kta di kampionate ti shikoj ??????
   
  #13
 14. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Tring Tv

  tung,
  po tonny tjeter nuk i ka met tring tv vetem ate te rusis dhe grekut por mendoj se ne shqiperi e shikojn kampionatin grek.

  ps. kanali jetix eshte ndru me kanalin disnay channel ne paketen tring tv.
   
  #14
 15. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  te reja ne Tring Tv

  prej ne kete moment jane shtu ne paketen tring tv edhe kanalet kosovare rtv21 dhe ktv
   
  #15

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.