Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

TotalTV Kartica i Octagon SF 718?

nenad001

Newbie
Registriert
3. Juni 2008
Beiträge
11
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Cao svima, citao sam na nekim forumima da TotalTV Kartica radi na nekim Octagon resiverima. Jel ima neko ideju kako bih to moglo raditi? Hvala unapred!
 
AW: TotalTV Kartica i Octagon SF 718?

Zdravo..


Ja sam je probao u Octagon 318 sa EMU soft..ali iskreno receno nebi je tu drzao..Karta je se jako previse grijala..bolje receno przila..
kako izgleda naj bolje radi u onim njihovim Kantama..
 
AW: TotalTV Kartica i Octagon SF 718?

ja sam pre dreamboxa kratko imao octagon 518, i sa emu mi je radila total karta i to dosta bolje nego u dreamboxu,ali moja je stara karta,za nove neznam!
 
AW: TotalTV Kartica i Octagon SF 718?

hallo narode!zna neko dali radi Total Tv kartica na Head 2700 USB Black Panther,jasam citao u forumu ali mozda neko zna da mi objasi malo detalnije .
 
AW: TotalTV Kartica i Octagon SF 718?

Halo! zna neko koji SW treba za Head 2700 usb, imam Total Tv kartu ali nisam siguran sta mi sve treba ako neko pomaze puno Hvala!
 
AW: TotalTV Kartica i Octagon SF 718?

ja znam za 518,njega sam imao,samo gurnes i radi odmah!ali neznam koliki mu je napon citaca!moja je stara karta totala i bar stime nisam imao problema!
 
AW: TotalTV Kartica i Octagon SF 718?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

nap.. za Octagon 318 ti treba EMU Soft,jer je njegov citac fabricki conax,
kad ubacis u njega EMU Soft onda taj citac postaje Mutli card reader...
i cita gotov sve Kartice,sto sam ja imao prilike da testiram...
 
AW: TotalTV Kartica i Octagon SF 718?

Hallo! Imam Octagon 518 i Gamu ali nesto se greje ne znam jel to normalno ili ne , ako neko zna resenje nek se javi.Hvala!
 
AW: TotalTV Kartica i Octagon SF 718?

Imam i ja Octagon SF518 i u njemu sam imao ORF i HRT karte i radile su perfektno, a koliko sam upoznat da bi trebala da radi i TotalTV kartica. Evo link na kojem se sigurno moze vise pronac u vezi Octagona pa kome treba nek izvoli >>>link sam pobrisao<<<
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: TotalTV Kartica i Octagon SF 718?

Hallo drustvo! Jeli moze neko da mi kaze dali radi Total Tv kartica sa Head 2900 Challenger.HVALLA!
 
Zurück
Oben