Tnk hd !!!

Dieses Thema im Forum "Polsat/Cyfra PayTV" wurde erstellt von czutok, 17. Mai 2010.

 1. czutok
  Offline

  czutok Best Member

  Registriert:
  17. März 2009
  Beiträge:
  24.694
  Zustimmungen:
  9.536
  Punkte für Erfolge:
  113
  Ort:
  Unter ne Brücke
  Telewizja na Kartę HD od 17 maja


  • [​IMG]
  • 2010-05-17 10:36:14 / Anita Dąbek
  • Ostatnia aktualizacja: 2010-05-17 19:50:38
  • źródło: TNK
  17 maja 2010 roku w siedzibie Grupy ITI przy ulicy Wiertniczej 166 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której Prezez Grupy TVN i Dyrektor Generalny ITI Neovision pan Markus Tellenbach wraz z Zarządem ITI Neovision zaprezentował nowy rewolucyjny produkt – telewizję na kartę HD, udostępniając tym samy polskim widzom zupełnie nowy wachlarz usług płatnej telewizji cyfrowej.

  Dieser Link ist nur für Mitglieder!!! Jetzt kostenlos Registrieren ?

  Prelegenci:

  Markus Tellenbach, Prezes Grupy TVN i Dyrektor Generalny ITI Neovision.
  Olga Korolec, Wiceprezes Zarządu ITI Neovision do spraw Komunikacji i Marketingu
  Tomasz Berezowski, Wiceprezes Zarządu ITI Neovision do spraw Technologii

  Telewizja na kartę – najdynamiczniej rozwijający się dystrybutor cyfrowej telewizji satelitarnej

  Trzeciego października 2008 roku zaczęła działać telewizja na kartę - pierwsza w Polsce satelitarna telewizja cyfrowa dostępna na zasadzie pre-paid, bez konieczności podpisywania umowy czy płacenia stałego abonamentu. W jej ofercie znalazły się takie kanały jak TVN, TVN7, TVN Warszawa, TVP1, TVP2, TVN24, nSport, TVN Turbo, TVN Style, TVN CNBC Biznes, TVN Meteo, TVP INFO, TVP Sport, Disney Channel, Discovery Channel, TV 4, Kino Polska oraz setki niekodowanych kanałów FTA. Co więcej nawet bez doładowania użytkownik ma dostęp do pięciu kanałów telewizyjnych TVP1, TVP2, TVN, TVN 7 i Religia.tv oraz setek niekodowanych kanałów FTA. Pełen pakiet telewizji na kartę dostępny jest już od 10 złotych miesięcznie.

  W telewizji na kartę to sam widz decyduje, czy i kiedy dokona doładowania. Formuła telewizji na kartę spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem polskiego rynku. Na zakończenie I kwartału 2010 roku, po zaledwie półtora roku działalności telewizja na kartę pochwalić się pochwalić się mogła bazą użytkowników na poziomie 524 tysięcy. Telewizja na kartę zaprojektowana została jako oferta przede wszystkim prosta i niezawodna, oferująca podstawowe funkcjonalności – takie jak cyfrowa jakość obrazu czy elektroniczny przewodnik po kanałach. Z drugiej strony telewizja nowej generacji n to najnowocześniejsza polska platforma satelitarna wyposażona w takie usługi jak VOD, PVR (umożliwiający m.in. zatrzymywanie i cofanie nadawanych „na żywo” programów) oraz najbogatszym na polskim rynku pakietem 18 kanałów HD.</span>

  Nadszedł czas na następny krok. 17 maja 2010 roku to pierwszy dzień istnienia telewizji na kartę HD – nowej rewolucyjnej usługi łączącej ze sobą prostotę telewizji na kartę z zaawansowaniem technologicznym i programowym telewizji nowej generacji n. Usługi, która z pewnością zrewolucjonizuje sposób korzystania z telewizji w Polsce, oferując cały wachlarz możliwości nieznanych dotąd na polskim rynku.

  Telewizja na kartę HD - najtańsza rozrywka w jakości HD

  Telewizja na kartę HD to unikalna oferta 35 kanałów telewizyjnych (w tym 12 w jakości HD) dostępnych bez umowy, bez abonamentu, na zasadzie doładowania – tak prosto jak telefon na kartę. Oferta telewizji na kartę HD podzielona jest na dwa pakiety – Pakiet Domowy HD i Pakiet Domowy HD Premium.

  W skład Pakietu Domowego HD wchodzi 25 kanałów telewizyjnych (w tym dwóch TVN HD i TVN HD+1 nadawanych w jakości HD). W pakiecie znaleźć można szeroki wybór kanałów – od stacji ogólnotematycznych – takich jak TVN HD, TVN HD +1, TVN, TVP1, TVP2, TV 4 czy TVN7, przez kanały filmowe (jak poświęcony kinematografii rosyjskiej i radzieckiej kanał Wojna i Pokój, serialowy kanał AXN czy Kino Polska prezentujące najlepszą rodzimą produkcję filmową), aż po programy przeznaczone dla najmłodszego widza: Disney Channel, Disney XD, Da Vinci Learnig. W Pakiecie Domowym HD znajdą się też kanały sportowe - nSport, Eurosport, czy TVP Sport, kanały muzyczne (Eska TV). Nie brakuje również popularnych kanałów informacyjnych – TVN 24 i TVP INFO czy popularnych kanałów tematycznych takich jak, TVN Turbo, TVN Meteo, CNBC Biznes, Religia.tv i Discovery Channel.</span>

  [​IMG]


  Ponadto użytkownik na telewizji na kartę uzyskuje dostęp do setek kanałów FTA (m.in. TVP Polonia, TVP Kultura, TV Silesia, Edusat, TV Puls, TV Biznes, VIVA, 4FunTV i wiele, wiele innych), oraz (w granicach zasięgu) kanałów nadawanych za pośrednictwem cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T (m.in. Telewizja Polsat). Pakiet Domowy HD to starannie wybrany zestaw kanałów zapewniający wszechstronną rozrywkę dla całej rodziny. Jest to również oferta niezwykle atrakcyjna cenowo. Koszt miesięcznego doładowania Pakietu Domowego HD to 19,90 zł.

  Pakiet Domowy HD Premium to rewelacyjna oferta 10 kanałów w jakości HD: TVP HD na antenie której obejrzeć będzie można m.in. relację ze spotkań tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, nSport HD – jedyna stacja na której oglądać można niemal wszystkie spotkania najbardziej prestiżowych piłkarskich spotkań klubowych świata – Ligi Mistrzów, popularny Eurosport HD. Nie zabraknie również dostępnego dotąd w telewizji nowej generacji n filmowego kanału MGM HD z najlepszymi filmami jednej z największych i najlepszych wytwórni Hollywood. Częścią Pakietu Domowego HD Premium są również kanały przyrodnicze: Animal Planet HD, który przybliża widzom świat dzikich zwierząt i prezentuje prawdziwą naturę, Discovery Showcase HD - jedna z największych światowych marek telewizyjnych wysokiej rozdzielczości, oferująca rozrywkę przy wykorzystaniu najnowszej technologii High Definition czy stworzony przez słynne National Geographic Society kanał Nat Geo Wild HD. Nie brakuje również zrealizowanej od podstaw w najwyższej jakości obrazu i dźwięku stacji muzyczna MTVN HD, czy nowej na polskim rynku stacji BBC HD - rewolucyjnego wielogatunkowego kanału stworzonego przez czołowego producenta telewizji wysokiej rozdzielczości. Częścią Pakietu Domowego HD Premium jest również dostępny zazwyczaj za dodatkową opłata kanał Premium Filmbox HD, emitujący najnowsze filmy w rozdzielczości HD. Szeroki zakres tematyczny kanałów sprawia, że każdy członek rodziny znajdzie tu coś ciekawego. Pakiet Domowy HD Premium to najtańsza taka oferta HD na polskim rynku. Już za 19,90 miesięcznie zyskujemy dostęp do szerokiego wyboru kanałów zrealizowanych w technologii High Definition, dzięki której telewizja zyskuje całkowicie nową jakość.</span>
  Pakiet Domowy HD Premium dostępny jest wyłącznie razem z Pakietem Domowym HD.

  Elastyczna formuła telewizji na kartę HD sprawia, że pakiety można włączać w dowolnej chwili. Tylko i wyłącznie od widza zależy, z ilu pakietów i przez jaki okres Klient zamierza korzystać. Posiadacz telewizji na kartę HD sam decyduje, kiedy i jaką sumą zasili swoje konto. To, czy wszystkie środki przeznaczone zostaną na dostęp do jednego, czy obu pakietów zależy wyłącznie od decyzji Użytkownika. W telewizji na kartę HD modyfikowanie swojej oferty jest bajecznie proste. Pakiet dodatkowy można dowolnie włączać lub wyłączać, np. za pomocą wiadomości SMS. Nigdy jeszcze w historii płatnej telewizji w Polsce, zarządzanie swoim pakietem usług nie było tak łatwe, ani elastyczność oferty tak wielka.

  Ważnym elementem oferty telewizji na kartę jest nowoczesny dekoder HD wyposażony w szereg zaawansowanych funkcji telewizyjnych.

  Dekoder telewizji na kartę HD to urządzenie łączące w sobie wysoką technologię z małymi rozmiarami i niskimi wymaganiami energetycznymi. Zastosowana technologia pozwoliła również na znaczne zmniejszenie rozmiarów dekodera przy zachowaniu wszystkich znanych z innych dekoderów funkcjonalności – takich jak zaawansowane EPG, dostęp do nPortalu (umożliwiającego dostęp do wybranych portali internetowych – takich jak TVN24.pl, Youtube, Allegro czy TVN 24 – za pośrednictwem telewizora), dostęp do setek stacji radiowych za pośrednictwem nRadio czy wbudowany dekoder DVB-T, pozwalający na odbiór programów naziemnej telewizji cyfrowej bez żadnych dodatkowych urządzeń.

  Nowy dekoder wyposażony jest również w unikalną funkcję PVR-Ready (której komercyjny start nastąpi 1 września 2010 roku) umożliwiającej nagrywanie programów telewizyjnych na zewnętrzny twardy dysk podłączony do dekodera za pośrednictwem złącza USB. Dekoder pracować będzie ze wszystkimi modelami twardych dysków dostępnych na polskim rynku. Nowa funkcja to prawdziwa rewolucja na polskim rynku, która raz na zawsze pozwoli rozwiązać problem braku miejsca na twardym dysku. Dekoder sprzedawany będzie na własność, a jego sugerowana cena detaliczna to 299 złotych.
  Nowatorsko rozwiązany jest również system aktywacyjny telewizji na kartę HD. Aktywacja zestawu odbywa się przy pomocy wiadomości SMS z numerem karty wysłanego pod numer (+48) 725 72 72 72

  [​IMG]


  Sprzedaż i dystrybucja telewizji na kartę HD

  Sieć dystrybucyjna telewizji na kartę HD obejmować będzie swoim zasięgiem teren całej Polski i oparta będzie na ponad 2000 punktach dystrybucyjnych. W jej skład wejdą zarówno punkty sprzedaży telewizji nowej generacji n, sieci Avans, EURO RTV AGD, Neonet, Media Expert, Media Markt, Saturn Planet, Partner RTV AGD, MIX Electronics oraz najlepsze punkty specjalizujące się w sprzedaży sprzętu związanego z usługami cyfrowej telewizji satelitarnej.
  Przedsprzedaż telewizji na kartę HD zaczyna się już 21 maja 2010 roku, dzięki czemu wszyscy fani piłki nożnej będą mogli skorzystać z unikalnej okazji śledzenia najważniejszych rozgrywek piłkarskich świata w jakości HD.
  Komercyjny start projektu – wraz ze wszystkimi funkcjonalnościami - nastąpi 1 września 2010 roku.

  Koszt trzymiesięcznego zestawu startowego telewizji na kartę HD umożliwiającego dostęp zarówno od Pakietu Domowego HD jak i Pakietu Domowego HD Premium wynosić będzie 99 złotych, a koszt całego zestawu – łącznie z dekoderem to 398 złotych.

  Właścicielem telewizji na kartę i telewizji na kartę HD jest spółka Cyfrowy Dom, należąca w 100% do ITI Neovsion

  Wsparcie promocyjne

  Startowi telewizji na kartę HD towarzyszyć będzie kampania reklamowa obejmująca swoim zasięgiem telewizje, radio, Internet oraz nośniki zewnętrzne.
  Start kampanii zaplanowano na 28 maja 2010 roku. Autorem kreacji jest agencja PZL, a media zaplanował dom mediowy Starcom.

  Telewizyjne miasteczko n

  ITI zaprasza też na prezentację możliwości telewizji nowej generacji n i telewizji na kartę HD w czasie tegorocznej, trzeciej już edycji telewizyjnego miasteczka n, które w tym roku odbędzie się w niedzielę 30 maja na Kępie Potockiej (5 minut od Placu Willsona).
   
  #1
  I-shit-on-you gefällt das.
 2. phantom

  Nervigen User Advertisement

 3. d4m1
  Offline

  d4m1 Hacker

  Registriert:
  23. März 2008
  Beiträge:
  407
  Zustimmungen:
  87
  Punkte für Erfolge:
  28
  Ort:
  Bayern
  AW: Tnk hd !!!

  Hat schon jemand zugeschlagen und kann sagen, ob die Karte auch mit CCCam oder Oscam nutzbar ist?
   
  #2
 4. I-shit-on-you
  Offline

  I-shit-on-you Newbie

  Registriert:
  1. April 2010
  Beiträge:
  12
  Zustimmungen:
  19
  Punkte für Erfolge:
  3
  AW: Tnk hd !!!

  wenn du einen conax-boxkey auslesen kannst funktionirt es
   
  #3
 5. d4m1
  Offline

  d4m1 Hacker

  Registriert:
  23. März 2008
  Beiträge:
  407
  Zustimmungen:
  87
  Punkte für Erfolge:
  28
  Ort:
  Bayern
  AW: Tnk hd !!!

  Lass mich raten, das geht nicht? :) Also ich kann es zumindest gerade nicht. Oder weißt du, wo ich das erledigen lassen kann.
   
  #4
 6. czutok
  Offline

  czutok Best Member

  Registriert:
  17. März 2009
  Beiträge:
  24.694
  Zustimmungen:
  9.536
  Punkte für Erfolge:
  113
  Ort:
  Unter ne Brücke
  AW: Tnk hd !!!

  es geht zur zeit noch nicht !!
  kommt zeit kommt rat.
   
  #5
  d4m1 gefällt das.
 7. DigiPolak
  Offline

  DigiPolak Stamm User

  Registriert:
  16. August 2008
  Beiträge:
  1.101
  Zustimmungen:
  90
  Punkte für Erfolge:
  48
  Geschlecht:
  männlich
  Beruf:
  Umweltverschmutzer in der Chemischenindustrie :D
  Ort:
  DEUTSCHLAND
  AW: Tnk hd !!!

  Genau wie bei N-KA!!! Wird bestimmt das gleiche system sein!!!
   
  #6

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.