Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Titlovi za HBO i HBO Adria

Registriert
12. September 2009
Beiträge
1.143
Reaktionspunkte
592
Punkte
273
Trazio sam po forumu kako da aktiviram titlove na doticnim programima i kolko sam skonto trebam na daljinskom pritisnuti audio dugme i tu se pojavi opcija odabira zvuka i titlova, zvuk mogu birat ali kod titla nema nista. Pise da nema uopste titl za izabrat. Imam DM 7000, molim za pomoc i ulazem KVISKA!!!!!
 
AW: Titlovi za HBO i HBO Adria

vidi preskeniraj ponovo satelit,mozda ti to neki bugarski hbo,kod mene isto,na jednom ima a na tom neznam ni ja ciji je neca da se ukljuce titlovi.
 
AW: Titlovi za HBO i HBO Adria

Hvala obadvojici. Sve je OK, titlovi rade.
 
AW: Titlovi za HBO i HBO Adria

pozdrav raja imam isti problem sa titlovima posjedujem comag hd s cl 100
sve ok radi osim titlova za hbo adriu i hbo comedy adriu e sad emu je nemam pojma ali na info sistemima pise 1.0.12 jul 22 2008 verzija softvera i verzija hardvera je 1.00-sl7100_128_6 probao sam vec dva razlicita emu neki sa fix ali on mi blokira sliku pa se nonstop restartovao reciver sad ovaj sto imam ne restartuje tako reci nonstop pa ako neko ima koju ideju kako da prorade hvala unaprijed inace na opciji za subtitle se pojave untertitel 1 i 2 ali nista ne rade a na tv 1000 ima i untertitel 3 koja radi i daje nas jezik :)) hvala unaprijed na pomoci !
 
Zurück
Oben