Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Super Internet Tv

Beastmaster

Best Member
Boardveteran
Registriert
9. Oktober 2008
Beiträge
3.701
Reaktionspunkte
12.362
Punkte
383
Evo jednog dobrog programa za stream

Link veralten (gelöscht)

tvvcvk.jpg

tv1pskw.jpg


Imate unutra broj za aktivaciju
Od nasih kanala imate ove:
BHT1
TV SLON
VIKOM
VOA BOSNIA
DEJAY TV
HTV1
HTV SAT
STV
TURISTIKA
B92
KANAL D
OPERACIJA TRIUMF
RTS 2
RTV1 VOJVODINA
RTV2 VOJVODINA
TV DEVIC

Započni Gledanje TV na računalu Za 2 minuta! Super Internet TV omogućava vam da watch 2200 + live televizijskih kanala i slušajte 5000 + online radio postajama od 100 + zemalja. Nema potrebe za TV Tuner kartice jer svi kanali su streamed preko vaše internetske veze. Sve što trebate je Windows PC i Internet priključkom. Također možete snimiti omiljene programe po volji. Super Internet TV je idealno za ljude zainteresirane za alternativne programiranje, učenje jezika, stranih kultura, zabava, sport i vijesti.

Danke an 1380kay
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Super Internet Tv

naso sam jedan sajt sto prenosi utakmice putem interneta,samo kod mene neradi ovo nista,jel moze neko da isproba pa da pojasni...

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: Super Internet Tv

treba se uz to jos registrovati da bi funkcionisalo.
registracija je slobodna (free).
 
AW: Super Internet Tv

internettv.jpg


Evo jednog zanimljivog TV-playera READON TV-MOVIE-RADIO PLAYER,koji nikog nece ostaviti ravnodusnog,na kome mozete gledati preko 1000 TV kanala,naravno veliki broj i nasih kanala oko 50 (sat-tv,internet-tv,Justin.Tv,Live streaming,SopCast,ShoutCast i dr),kao i preko 1000 radio stanica,i puno videa On Demand,kliknite Link ist nicht mehr aktiv. i instalirajte sebi ovaj program.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Super Internet Tv

pozdrav narode,

jeli iko probao ovaj prvi link u zadnke vrjeme. ja nemogu dobit nase program nikako..sve crne ostaje. a strani na primjer francuska ide.

moze li neko pomoc? (super internet tv)

hvala
 
AW: Super Internet Tv

Nije los ni ovaj Player, samo meni nekako bolji "Readon TV Movie Radio Player" (naravno ukusi su razliciti)
 
AW: Super Internet Tv

pozdrav imam jedno pitanje za smart tv kada ubacim m3u listu i pokrenem program na tv nakon 1 minute pocne buffering dali to lezi na m3u listi ili lezi do internetu?
 
Zurück
Oben