Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

murati

Best Member
Boardveteran
Registriert
27. März 2008
Beiträge
7.555
Reaktionspunkte
4.320
Punkte
383
Ort
Digital-Eliteboard
Klonovi napadaju, opet.
Oprez - stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!


Na tržištima diljem Europe proteklih su se nekoliko dana počeli pojavljivati klonovi popularnog HD digitalnog satelitskog prijemnika Dreambox DM800-HD. Uređaji se prodaju pod imenima "iNETBOX HD PVR", "ExtremeBox 800 HD PVR", "BullBox 800 HD" i "PCBOX DM800 HD PVR".


Uređaji su već dostupni u Grčkoj ali i Rusiji. Mjesto proizvodnje dotičnih uređaja nije poznato no nagađa se da je to najvjerovatnije (kao i u većini slučajeva) Kina.

Prijemnici su dakako, na očigled lošije napravljeni u odnosu na originalni set top box DM-800 PVR, a potencijalne kupce se upozorava da bi sa njima mogli imati problema kojih sa originalnim uređajima zasigurno neće biti.

Naime, Dream Multimedia je svoj originalni DM-800 HD PVR solidno zaštitila od kopija pa se tako mogu očekivati i novi službeni sw (CVS) koji će biti u stanju zablokirati lažne DM800. Da je to moguće Dream Multimedia je itekako dokazala sa modelom DM500 kada su diljem Europe blokirane tisuće Dreambox klonova.
 
AW: stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

Ohhh pa djesi ti jarane,ma isplati se Kupiti samo sto ih jos nema kod nas,
ali po Info bi trebali da stignu pocetkom 3 Mjeseca
 
AW: stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

evo me prijatelju
sa dremom 500 su valjda rijesili problem
cuo sam da sa enigmom funkcionise bez problema valjda ce tako i sa ovima biti
 
AW: stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

Ma da oni to samo pricaju dabi sprijecili narod da nekupuju te Boxove,ali rade ko orginal,sa svim funcijama...
 
AW: stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

e bas to sam mislio
naravno orginal je najbolji ali je stvarno preskup
tako da nekima dobro dodu klonovi
 
AW: stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

Konacno.

Sad jos samo da sacekamo prva iskustva i image koji funkcionisu kako treba.
Bas mi je drago i ako budu u pola jeftiniji i radili kako treba, ja cu sebi odmah kupiti :)

pozdrav
 
AW: stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

evo nam jos jednog Prijatelja :),pa trebali bi biti duplo jeftiniji,kako sam ja Informiran da rade Super bez ikakvih problema sa ovim sadasnjim Image sto koriste i orginalke,samo sto ih jos nema kod nas,ali cim bude kod mene bice i zavas :yes:
 
AW: stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Radi se o tome, sto je to HD-Receiver. A sa njim mozes gledati sve ono sto mozes sa ostalim Dreamboxovima i ujedno HD-Kanale. Znaci mozes gledati SVE u najbolje mogucem kvalitetu.
Naravno da sad taj receiver sam ne moze da otvori sve programe, ali ako imas karticu i ako se povezes sa drugim ljudima preko cardsharinga, onda je to vrhunac gledanja satelitskog programa.

pozdrav
 
AW: stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

da jos dodamo da je dream medu resiverima ko ferari medu autima
 
AW: stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

Eh to je ko u Jugi !

Kolko para tolko muzike . to znaci i za Dream.
meni licno nije zao dati malo vise para za nesto dobro.
 
AW: stigli su klonovi prijemnika Dreambox DM800 HD!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


pozz. svima samo da malo dodam na ovu temu :read:
izasla je kopija i od 7020 zove se inetbox3000 radi veoma dobro a
za klonove imas i gemini4.6 bez bombice
DM 500 su isto dobri samo se mora paziti ima 3-4 kopije ,sa mojim sam zadovoljan
 
Zurück
Oben