Information ausblenden
Das Digital Eliteboard ist ein Kostenloses Forum. Wenn du alle Bereiche sehen möchtest oder Fragen hast, musst du dich zunächst Registrieren.

Jetzt Registrieren

Shpija e Kosovës

Dieses Thema im Forum "Këndi Shqipëtar" wurde erstellt von Bessat, 29. November 2009.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.535
  Zustimmungen:
  748
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  Dje në orën 20 e 8 minuta filloi reality shou “Shpija e Kosovës” dhe transmetohet drejtpërdrejt në Televizionin 21.


  “Shpija e Kosovës” do të transmetohet drejtpërsëdrejti 24 orë 91 ditë me radhë në kanalin televiziv “21 popullore” , ndërsa përmbledhja e detajeve më interesante të ditës, transmetohet çdo ditë prej orës 17:30 deri në orën 18:00 në Televizionin 21, që është edhe sponsor medial i këtij spektakli
   
  #1
 2. kodiak
  Offline

  kodiak Hacker

  Registriert:
  6. Oktober 2008
  Beiträge:
  301
  Zustimmungen:
  34
  Punkte für Erfolge:
  28
  AW: Shpija e Kosovës

  Gjithashtu kanali 21 Popullore transmetohet gjate kohzgjatjes se ketij show ne paketen digjitale Tring te kanali meparshem E!..Shikim te kendshem edhe pse mu doken shum naiv ata njerez, nuk meritojm na si popull nje bastardim te till, thjesht mendimi im personal per keta pjesmarres te ketij show
   
  #2
 3. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.535
  Zustimmungen:
  748
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Shpija e Kosovës

  sa e kum verejt une me duket se krejt femra dhe nje mashkull eshte njeri aj mashkull kan me e myt ata femra kur do te nxehen.:wacko1:
   
  #3

Direkt Antworten

Überprüfung:
Der Entwurf wurde gespeichert Der Entwurf wurde gelöscht

Diese Seite empfehlen

 1. Diese Seite verwendet Cookies. Wenn du dich weiterhin auf dieser Seite aufhältst, akzeptierst du unseren Einsatz von Cookies.
  Information ausblenden