Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)i Prio Liste za Cccam

murati

Best Member
Boardveteran
Registriert
27. März 2008
Beiträge
7.555
Reaktionspunkte
4.320
Punkte
383
Ort
Digital-Eliteboard
Za sve one koji Zele sve nase Kanale da imaju i sve Satelite koji se koriste kod nas,imate od danas u DB... pogledajte dole Linkove Postavljene

Lista za Vise LNBiova 19E16E13E1W Dreambox Settings 07.06.09

https://www.digital-eliteboard.com/resources/

Lista za sve one koji koriste Motor settings motor FAV 19E,16E,13E,1W may 2009

https://www.digital-eliteboard.com/resources/


i jos jedna Lista za Motor sa malo vise satelita
settings motor FAV 28E,26E,23E,19E,16E,13E,9E,7E,1W, may 2009


https://www.digital-eliteboard.com/resources/



Nova Lista sa Sky Deutschland u DB Astra 19° i Hotbird 13° bez Motora


https://www.digital-eliteboard.com/resources/
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)

pitanje,imam antenu (1m) sa 4 LNB 13°-16°-19° i 1 w Thor,sve to ide na DM 800,dali je sada moguce ( Pametno-Korisno) metnuti motor gore ?
 
AW: Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)

Pozdrav Marsu1

zasto hoces da stavis motor sada ??
ako hoces veci izbor nego vec sto ga imas ondak stavi.

Ja licno ne vidim neko potrebe da stavis motor.


cao
 
AW: Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


Zdravo Marsu..

Kao sto je Kolega vec rekao,ako hoces,ali nema uopste Potrebe,ili skini Sinu i stavi samo jedan LNB i Motor i mozes isto da hvatas sta hoces i imas vise izbora...
 
AW: Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)

Update Nova Lista sa Sky Deutschland je dodata u Listu,vidi Prvi Post ove Teme...
 
AW: Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)

cao rajo, de ako neko ima settings za enigma1 Astra (sa sky kanalima, hotbird,eutelsat,thor neka postavi ovde ili nek mi posalji na PN.

Ove gore nisu losi,ali nema sky kanala,jos je sve Premiere

pozdrav
 
AW: Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)i Prio Liste za Cccam

Evo nova Setting Lista za nasi Kanali !!!!
Kome treba izvolte....

Sve od 05.07.2009
znaci sa novi Setting za Sky ( Premiere )


pozdrav
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)i Prio Liste za Cccam

Moze li se setting lista kombinovati? Ili se mora uvek ta staviti koja se skine. To znaci jedan deo moje liste zadrzim, a drugi deo nove liste dopunim na moju staru. Dosad sam uvek morao svaku listu da preradim jer mi nije 100% odgovarala.
 
AW: Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)i Prio Liste za Cccam

vidi ovako,sa programom openDBedit ja to radim,znaci prvo izcitas svoju listu iz dreamboxa i sacuvas u nekoj mapi koju si napravio,potom ubacis tu novu listu sto si skinuo pa sa istim programom znaci ides na importiren/user Bouquets datei inportiern,onda u novom prozoru pronadjes onu mapu gde si izcitao listu iz dreamboxa,klikni na nesto sa desne strane i potvrdi sa ok,otvara se novi prozor gde su svi buketi cekirani,ti klikni na ausval aufheben i kvacice ce se pomeriti,onda izaberes koje bukete hoces da ubacis u novu listu,kada si odabrao kliknes na verarbeiten,potvrdis sa ok,ugasi program,on te pita da sacuva izmene ti potvrdi sa yes,startaj ga ponovo i onda otvori ponovo novu listu,oni buketi koje si prebacio sa stare liste nalaze se skroz negde na kraju pod bouqets,ti ih onda samo privuces gde tebi odgovara i eventualno nesto preradis,dodas,izbrises itd i grunes u box i to je to.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)i Prio Liste za Cccam

Ok, hvala na odgovoru
 
AW: Setting Lista za Dream box (Motor i Normal)i Prio Liste za Cccam

moze li mi neko objasnit zasto mi javlja error na link koji je za seting liste na ovoj stranici,nemogu ga nikako otvorit??
hvala
 
Zurück
Oben