Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Sat,kabel dm7020hd

zeljko

Newbie
Registriert
21. März 2008
Beiträge
13
Reaktionspunkte
1
Punkte
23
Ort
Neuburg
Pomoc imam jedan sat i jedan kabel tuner, sat tuner sa motorom preko usals,sad kad prebacim kaneal na kablovskoj i vratim na kanal na sat moram cekat da motor ponovo dodje na astru, kako da podesim da ostane na astri i da nediram usals da nema cekanja kod prebacivanja programa sa sat na kablovske???
 
Zuletzt bearbeitet:
hi
pa prebaci sa usals na >>>Konfiguration Erweitert tu imas samo za jedan Satelit ubacis Astru
motor ti onda ne treba
pozz
 
ma usals mi treba za druge satelite a na kablovskoj imam neke programe kojih nema na satelitskoj a i radi bild in bild.
 
druze pa kolko je meni poznato za kablovski prikljucak ti ne treba sat!!!
 
Pa vidi imam sat sa motorom i gledam mozda programe sa otprilke 7 satelita, a imam i kablovsku u stanu gdje stanujem pa sam prikljucijo i jedno i drugo,posto preko cs gledam i sat i kabel programe sad naprimer ako gledam sat postavim bild in bild mogu jedan program gledat sa sat jedan drugi sa kabel nema ogranicenja sto se tice transpodera,drugo preko kabel imam plus nekih programa kojih nema preko satelita.
Problem je sto kad presaltam sa kabla na sat moram cekat posto motor okrene nultu poziciju,da se vrati na astru ,sad kako da podesim na usals da pocetna pozicija bude astra.
 
Zurück
Oben