Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

salto mortale

Registriert
8. März 2009
Beiträge
5.760
Reaktionspunkte
4.965
Punkte
373
Gledaje i divite se: "salto mortale" tačdaun koji će vas okrenuti naglavačke Video



Džerom Simpson, igrač NFL ekipe Sinsinati bengals, sinoć je postigao neverovatni "salto mortale" tačdaun tokom kojeg je poslednjeg odbrambenog igrača preskočio okretom preko glave od 360 stepeni!
IMG Removed



Simpsonu bi čak i u gimnastici poslovično stroge ruske sudije sigurno dale čistke "desetke" za sinoćni nastup u parteru.


Elastični Simpson, 88 kilograma težak krilni hvatač Bengalsa, primio je pas od svog kvoterbeka na levoj strani terena, na dvadesetak metara od cilja - "end zone". Na putu mu se isprečio Deril Vošington (188 centimetara, 120 kilograma), odbrambeni igrač Arizone, i od pogotka možda ne bi bilo ništa da se Simpson na metar od gola nije osilio, preskočio zabezeknutog konkurenta saltom od 360 stepeni preko glave, i doskočio u "end zonu" - "tačdaun"!
- Da, to je verovatno jedan od najiznenađujućih poteza u mojoj karijeri. Bio sam sjajan. Aktivirao mi se instinkt - rekao je Simpson posle utakmice, koju je Sinsinati dobio 23:16.

Gledajte i divite se.
[video=youtube;EUBeXlQOKEI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EUBeXlQOKEI[/video]
 
Zurück
Oben