Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Prośba o pomoc

lessli

Newbie
Registriert
15. Oktober 2009
Beiträge
8
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Witam i proszę o pomoc,
co mam zrobić aby korzystać z cordsharingu tzn. wszystko pokolei ponieważ jestem w tym temacie zielony, mam dreamboxa 8000, mam już skonfigurowane połączenie z routeem i co teraz dalej? wiem że trzeba linie c , linie f ale narazie wszystko to dla mnie czrna magia, może znajdzie się ktoś tak miły i wytłumaczy mi to wszystko w jakiś przystępny, prosty sposób? wiem, że to dla was nudne ale proszę o wyrozumiałość i cierpliwość jestem dopiero na samym początku w tym temacie.
pozdrawiam
 
AW: Prośba o pomoc

linia F: nadaje
linie C: odbiera

jezeli masz jakies abo to musisz sobie jeszcze zalozyc dyndny mozesz to za friko tutaj zrobic "
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
"
jezeli juz bedziesz miec dyndns to wpisujesz do dreama w cfg.
F: moj dream
a pasujaca do tego linie C: wysylasz do twojego odbiorcy
C: twojedyndns 12000 moj dream

jezeli to juz zrobisz to wtedy sie zajmiemy blokowaniem lini zebys za duzo nie dawal i odbieral

jezeli chcesz to pisz do mnie na PN , ale brakuje ci jeszcze 1 odpowiedz , bo PN dopiero od 5 beitragow idzie wysylac
 
Zurück
Oben