Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

promena pravila uvezi signature

AW: Live stream sa interneta na Dreambox za Enigma 2 resivere

sto drug sta je to bilo,koje zeznuo stvar mora da je nekom smetalo ili sta
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Live stream sa interneta na Dreambox za Enigma 2 resivere

radi jednog Trottela nakacio se na hondu sinoc i zalio se da mu internet sporo otvara i phantom svima izbrisao bannere i neda vece slike od 2 mb

@e-bih
pozdrav kolega

kao prvo dobro nam dosao!!!

u vezi tvog prvog pitanja moram te razocarati i reci da to neradi vise,a sto se tice cccam to imas automatski da skines preko addon i imas sve ovde na deb-u izvoli i pogledaj sta ti treba Link ist nicht mehr aktiv.
jer nisi napisao da li ti je box orginal ili clone..

zamolio bih moderatore da ovo prebace na odgovarajuce teme.
Hvala
pozz

sony
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Live stream sa interneta na Dreambox za Enigma 2 resivere

eh kako to samo njemu sporo otvara i nikom drugom,a nek plaati internet 100€ mjesecno kao ja pa nece ni upaliti laptop a vec cemu otvoriti digital eliteboard ...a radi jednog pojedinca nebi trebalo sve kazniti pa nismo u JNA.....heheeee pozz
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Live stream sa interneta na Dreambox za Enigma 2 resivere

Evo drugovi zbog jednog @trotelhunter ode nam banneri i moj sav trud sto sam ulozio za puno nas usera,kako vidis i predao sam moj Status zbog toga zakacio sam se sa svim glavnima do gore!Al nema veze!
@saki

gledaj dal ti aktualna Lista !!
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: promena pravila uvezi signature

kao sto ste vec primetili signature koje su uploadane na neki hoster brisu se. vlasnik foruma @phantom je vec pisao kako i sta. to je njegov forum i zbog toga mora cemo njegova pravila da postujemo. znam da to ne odgovara svakome ali kako je tako je!
i jos nesto. necemo nikoga da vredjamo ovde.

hvala

kakva je situacija moze se cita OVDE



edit: prebacio sam postinge ovde u sonstige
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: promena pravila uvezi signature

hay

sbanane ja nemogu da otvorim taj link sto si ti postavio ( nemam pristup ) da li to vazi za sve ili to mogu samo Moderatori da vide??
hvala na odgovoru

sony
 
AW: promena pravila uvezi signature

ovaj link sto je sbanane postavio neide ni kod mene :JC_hmmm::secret:
 
AW: promena pravila uvezi signature

izgleda da sam nesto zajebo:emoticon-0179-headb. ispod ankündigungen pise kad udjete u ex-yu levo gore

pozz
 
AW: promena pravila uvezi signature

Baneri su nam do jaja:emoticon-0119-puke: al cudi me da jos @besmasteru ostalo izgleda da on platio po koju :emoticon-0167-beer: cheffu!:D
 
Zurück
Oben