Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem sa racunarom?

biha

Freak
Registriert
24. April 2009
Beiträge
215
Reaktionspunkte
106
Punkte
103
Da otvorim jos jednu novu temu.Naime radi se o problemu koji mi stvara racunar prilikom gledanja raznih inserata na Yu toubu ili kakav film.Jednostavno stalno me izbacuje i sam se ristartuje ili jednostavno slika se ukoci,pa moram sam da ga pokrenem.Imao sam aviru kao zastitu.prema toj zastiti nisam imao virusa.sada sam ugradio avast sistem zastite.Medutim kada pokrenem sistem jednostavno me izbaci i ne dozvoljava da se zavrsi do kraja.pitam vas koji malo vise znate sta moze biti u pitanju?
 
AW: problem sa racunarom?

jesili prije nego sto si instalirao avast deinstaliro aviru jer ako imas dva antivirusa instalirana dolazi do pada vindowsa
sta bi tacno moglo biti nebih ti znao reci
ali imam jedan tip skini tune up program i sa njim malo ocisti pc i napravi defragmatirung ako nisi pravio
 
AW: problem sa racunarom?

avira je izbrisana prije nego sto sam avast instalirao?
 
AW: problem sa racunarom?

Nisam neki Majstor za Racunare,hocu reci bas nikakav,ali ovaj gore navedeni Program je meni Pomogao,jer je fesstplata bila komplet zaprljana...mozes Pokusat sa ovim tune up Programom mozda bude i tebi od Pomoci...
 
Zurück
Oben