Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem sa nettv liste

lilha

Ist gelegentlich hier
Registriert
12. Dezember 2012
Beiträge
32
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
legendo imam drugi problem sa dreambox 800se
ubacio sam nettv listu ovde iz foruma napravio sam buket sve kako je objasnjeno sve je klapalo bez problema

ali kab idem u buket od nettv vidim samo dva programa scboy i pink plus
ok jos nemam user i pasvort kluc treba da dobijem od nettv
to nije problem to cu ubaciti kad dobijem
ili mozda nemoze pokazati listu bez toga
unaprijed hvala soniboy
pozz:lilha
 
AW: iphone 3gs

pozdrav
ako ti pokaze samo dva kanala u listi onda nesto nisi dobro ubacio listu u box,
kontroliraj sa DCC u etc/Enigma2/nettv da li je sve unutra i ako nije onda brisi bouget nettv iz liste,box restartaj pa ponovo napravi novi bouget u listi i onda ubaci sa DCC.....
Ali ja bih na tvom mjestu skinuo novu listu mislim da je do nje problem.


P.S.

molio bih Mod-s da ovo prebace u Dreambox forum.
 
AW: problem sa nettv liste

lista je sad ok ali nemogu da izvadim user i paswort iz ovog novog nettv playera4
 
AW: problem sa nettv liste

url helpa izvadim sa njim samo ove podatke
Link ist nicht mehr aktiv.
 
AW: problem sa nettv liste

Obrati paznju na prazna mjesta ispred taraba, moras ih odstraniti, tako da to servis broj dodje odmah na pocetku bez praznog mjesta.
 
AW: problem sa nettv liste

dobro vece,
moze mi netko od vas odgovoriti, da li se nesto promjenilo zadnjih dana za, na primjer NO...TV u listi? I sta?
noviju NetTV-lista iz ovog foruma jos ne mogu da pristupim
hvala
 
AW: problem sa nettv liste

Sa Newnigma2 3.3 radi samo par kanala, sve ostale ne moze da nadje jer su bez Pid-ova, u starijoj verziji sve je normalno.
 
AW: problem sa nettv liste

pa sto nebi postavili onda neko drugi jednu komplet listu da radi kako treba,a ne da se ceka samo na @bicu & co ???
 
AW: problem sa nettv liste

@honda,kolega moze i to da se odradi i da ubacim listu koja radi,ali i drugi mogu da na lak nacin dodju do te liste.
zato smo i rekli samo na PN....
pozz
 
Re: AW: problem sa nettv liste

Nije problem postaviti listu ima nas dosta sa listama koje rade ,al kao sto sony rece ...
 
AW: problem sa nettv liste

Ja sam postavio jednu listu u kojoj 95% kanala radi, za ostale kanale treba formirati samo listu onih kanala koju pojedini zele. Znaci sve je otprilike isto samo se mijenja ime programa u listi.
 
Zurück
Oben