Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

povezivanje DM 7020

dado123

Hacker
Registriert
9. Mai 2010
Beiträge
404
Reaktionspunkte
107
Punkte
103
pozdrav svima interesuje me kako bi ovaj DM 7020 povezao sa ruterom bezicno jer mi treba u djecijoj sobi zapravo koji bi USB wlan pasao za ovaj resiver
 
AW: povezivanje DM 7020

treba ti jos jedan reuter koji spojis sa dreamboxom.taj router mora da ima opciju client bridge.onda spojis ta dva routera bezicno.
 
AW: povezivanje DM 7020

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Ako nemas jos jedan Router kao sto je paradox napisao najbolje ti je da uzmes Devolo.
Jedino moras da pazis da je prenos vazan sto znaci da mora da ima najmanje 85mbits.
tako ti onda ide lan preko struje.
 
AW: povezivanje DM 7020

nemora bas obavezno bit devlo jer je devlo najskuplji. ja sam spojio dreambox u djecijoj sobi sa TL-PA101 2.0 od TP-Link koji je kostao oko 40 euro.
evo i slika:
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: povezivanje DM 7020

zasto kada spojim oba resivera sa kablom na ruter nemogu zajedno da rade ruter mi je marke netgeart 624 v3
 
Zurück
Oben