Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pink isključio Irdeto 2 kodiranje

Honda-Civic

Board Guru
Registriert
13. August 2008
Beiträge
1.334
Reaktionspunkte
1.257
Punkte
113
Pozz
Jel Pink zatvorio u Irdeto ??moze neko potvrdit ili sam ja nesto zajebo kod sebe??
hvala
 
AW: Gamma+Pink Irdeto Sistem Ugasen !

Pink isključio I***** 2 kodiranje

IMG Removed

Pink International Company od jutros bez I***** kodiranja


Medijska grupacija Pink International Company koja je u vlasništvu srbijanskog medijskog mogula Željka Mitrovića od jutros je na svim kanalima u svojem mini paketu na satelitu Eutelsat Sesat 1 na 16° istočno ugasila sustav kodiranja I***** 2, a u upotrebi je ostao jedino NDS Videoguard kojeg koristi platforma Total TV.


Tvrtka Pink International Company je kodiranje I***** (kasnije I***** 2) koristila od samog početka emitiranja na satelitu i to na kanalu Pink Plus, a kasnije na Pink Extra i ostalim specijaliziranim kanalima koji su startali prije otprilike dvije godine (Pink Film, Pink Movies, Pink Music itd.). Sporazumom o suradnji koji je sklopljen između Pinka i Total TV-a, odnosno najvećeg kabelskog operatora u Srbiji SBB-a, korištenje Irdeta kao sustava kodiranja za Pink kanale postaje prošlost, a znatno sigurniji NDS Videoguard kojeg koristi platforma Total TV postaje budućnost.

Pink paket koji je danas isključio I***** 2 kodiranje sastoji se od kanala Pink Plus, Pink Extra, Pink BH, Pink M (Montenegro), Pink Srbija, Pink Action, Pink Movies, Pink Film, Pink Music, Pink Kids i Pink Family, a u nekodiranom obliku na istoj frekvenciji dosad se mogao pratiti jedino kanal Fashion TV SEE. Kanali Pink Extra, Pink Music, Pink Plus i Pink Folk također su dostupni i u sustavu kodiranja Cryptoworks, za potrebe pretplatnika Total TV-a u Bugarskoj koji su pripojeni regionalnoj platformi nakon što je SBB preuzeo bugarsku DTH pay tv platformu ITV Partner kojoj je primarno kodiranje bio upravo Cryptoworks.

IMG Removed

Parametri Pink kanala na satelitu Eutelsat Sesat 1 na 16° istočno:

Frekvencija: 11.180 GHz
Polarizacija: Vertikalna
Symbol Rate: 27500
FEC: 3/4
Kodiranje: NDS Videoguard
Norma: DVB-S / Mpeg2
Kanali: Pink Srbija, Pink M, Pink BH, Pink Plus, Pink Extra, Pink Music, Pink Movies, Pink Film, Pink Action, Pink Family, Pink Kids, Fashion TV SEE (Nekodiran).

Kanal Pink Folk emitira na frekvenciji 11.095 GHz H, Symbol Rate 27300, FEC 2/3 Mpeg 2 kodirano u sistemima NDS Videoguard i Cryptoworks.

Svi pretplatnici Pink paketa koji su dosad koristili I***** 2 kartice moraju od zastupnika zatražiti novu opremu i NDS Videoguard karticu kako bi i dalje mogli nastaviti pratiti navedene kanale.

Kako se očekuje skoro gašenje kanala Fashion TV SEE na transponderu Pink International Company, na njegovom bi mjestu prema neslužbenim informacijama trebao startati Pink Folk, a već ove jeseni očekuje se start kanala Pink.si (slovenska verzija), a dogodine i bugarske verzije kanala.

(mPortal.com.hr / SateliTV.net)
 
AW: Pink isključio Irdeto 2 kodiranje

emga ode i to !!
Jarane sta ide sad jos na Gami??
pozz
 
AW: Pink isključio Irdeto 2 kodiranje

Nema vise Dzabe ni kod stare babe,sad samo plati pa klati (gledaj), na ovim free kanalima covjek stvarno nema sta da gleda,od ovih muzickih kanala me glava boli
 
AW: Pink isključio Irdeto 2 kodiranje

ko nije zadovoljan do sada sto je koristio onda je stvarno proklet , to je bila prava investicija i hvala im i do sada sto je bilo , a u jednu ruku i neka su jer sad se vidi ko ima original Pink kartu , nikad mi nije bilo krivo na ljude koji su odmah prilikom razmjene rekli jarane kod mene je gama ako hoces ako ne nikom nista i to je po meni OK , ali su mnogi govorili da imaju origi kartu i sad joj sta dalje , takvi smo sta sad da radimo :ja
 
AW: Pink isključio Irdeto 2 kodiranje

vala bas!gamma se isplatila i pozlatila!
 
Zurück
Oben