Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pc Klinika

paradox_

Elite User
Registriert
2. Januar 2009
Beiträge
1.620
Reaktionspunkte
697
Punkte
273
kako sam se samo dosetio za naziv teme!svaka mi cast!:Dovako...treba mi neki dobar poznavaoc operativnih sistama!!!radi se o sledecem!ja se svasta dosetim,pa tako mi palo na pamet da na windows racunaru instaliram virtualni pc!na virtualni hdd sam instalirao linux(debian) server!i sve funkcionise super ali,nece da mi na virtualcu prepozna smargo usb citac karti!izbaci mi gresku:COM_ERROR (/dev/ttyUSB0),imam 6 usb stekera na tom pc-u i u svaki gde ubodem je tako!inace,na drugom racunaru,gde se samo linux nalazi,nema tog problema!ovo i nije losa stvar za sve one koji koriste pc servere za cs a windowse za ostale delatnost!moglo bi sve u jednom da radi!
 
AW: Pc Klinika

I ja sam tako se mucio da prikljucim moj skener koji ne radi pod Win7 i reko instaliram virtualni XP koji pripada uz sistem i na njemu mora sve da radi. Ali nisam nikada koristio ovaj Windows Virtual Pc tako da nisam bas upucen i dok nisam skuzio da moram na USB i vidi tu se nalazi skener, kliknem na njega i sve po starom trazi trajbere i radi kao sat. WMware nisam koristio odavno tako da vise i ne znam kako izgleda ali mozda i kod njega ima neka podesavanja sta sve sme virtualni sistem da koristi.
 
AW: Pc Klinika

bem mu mater,probao sam ftdi drivere da instaliram i opet nece!
 
AW: Pc Klinika

e,uspeo sam ovo da napravim ako nekog zanima,meni je to ok,odmah mogu jedan pc da ustedim!znaci korisnici windowsa mogu na virtualnom internom serveru instalirati neki od linux distra za cs(preporucio bih neki pc kao sto je na ovoj mojoj signaturi),jer ipak server treba da radi non-stop,a ovaj se ne greje uopste!
znaci treba nam oracle VM virtualbox i instalirati smargo drivere za windows i sve funkcionise za 10!
 
Zurück
Oben