Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

ÖNEMLi - DiGiTÜRK ?

OmarCarlos1

Hacker
arkadaslar,

artik digitürk kartlari gümlemeyemi basladi ???
bana öyle bi duyuru geldi. fazla ecm ceken kartlari tespit edip gümletiyolarmis ? dogru olabilirmi bu haber ??

bilginiz varsa lütfen paylasin.

bide kabeldeutschland veya unitymediada gümletme imkani varmi DTnin ???

saygilarimla

Zuletzt bearbeitet:
AW: ÖNEMLi - DiGiTÜRK ?

basladilar cw yi lig tv kanallarinda iptal ettiler su an bir kac kanal sadece cw ile calisiyor gerisi i***to ya gecdiler ;)

ben originalkart bölümünde sordum birde burda sorayim cünkü orda cevap alamadim.ben 23,5 lig tv bakmam icin yani sat dan bakmam icin HD receivermi sart share den geliyorsa eger.benim sadece sat var ama benim aldigim kiside Kd trükce var komple paket yani lig tvile.ben bunlari bakmak icin HD sart yani 23,5 derce var ama sadece normal 500 lük var ama bakmam icin HD (mesela DM800)sart mi ?
yoksa normal sat receiver(Dm500) ile bakabilirmiyim ?
benim soruya cevap veren olur insallah.

benim 23.5 ile fazla bilgim yok ama bende mecburen taktirip kabeldeutschland üzeri izlicem. baska yolu yok gibi. ve bildigim kadariyla hd reciveri sart degil, cünki o uyduda sirf HD kanallari yok, normalleride var. yanlisim varsa düzeltin.

yani suan cidden bi arakdasin dedigi gibi DT bize karsi 1-0 önde he ?
biliyodum böyle bise olcagini, yeni kanallarla birlikte öbür konuyada yazmistim.

benimkini bu gün kapattilar,

yeni box geldi kartlan beraber ama takmadim daha, server e takmak istiyorum, bilgisi olan varmi ???

öbür konudada yazdigim gibi suan lig tv türksatda CW ile aciyor. nedenini sormayin, belki bi hata olmus olabilir.

bakalim kalcakmi? bazi forumlarda maraton var diye actilar diye diyolardi, mac tekrari gelince yine kapanir diye. ama macin suan 70.dksi ve hala acik sorunsuz calisiyor.

saygilarimla

Zurück
Oben