Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Octagona SF 518 i Pink

Honda-Civic

Board Guru
Registriert
13. August 2008
Beiträge
1.334
Reaktionspunkte
1.257
Punkte
113
Hallo majstore murati! Posto ti ne mogu poslati na pn.Imam jednu molbu da mi pomognes oko Octagona SF 518 Narucio sam i sad koju kartu i koji program trebam za sve ovo .Sta mi ti priporucujes i koju kartu i gde mogu da nabavim? Molim te za odgovor i puno hvala! Pozdrav

Edit murati Link sam izbrisao nije dozvoljen
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Za Murati

Zdravo Honda,pa normalno za taj programer ja mislim netreba ti nista vise,samo ga prekljuciti na PC otvoriti Loader i Pisati kartu,pa sta si mislio sa tim da Pises Programerom,i sta hoces da gledas koji Program,ako ti treba naprimjer gamma za Pink mozes ovde Poruciti KLICK ,za Octagon ti treba EMU soft nju imas ovde KLICK
 
AW: Za Murati

Bas tako napisi klausii jednu Lijepu Porukicu:read: za Kartu a evo tebi ovde Loader za Kartu KLICK,

a ja cu ovo da prebacim u Pink posto nema nista sa CS :punish::DDD

Prepravio sam Titel sad se zove tema Octagona SF 518 i Pink
dabi bilo malo jasnije ako neko trazi...
 
AW: Octagona SF 518 i Pink

Evo sad mozes,ali bi te zamolio samo ako nesto nije za Forum da pisete preko PNa (Privat Nachrichten)posto Admin ovoga Foruma ne voli to,sta te god Interesuje sto se smije Pitat pitaj ovde :drinks:
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Octagona SF 518 i Pink

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
A sad mi je jasno ja samo pitao za kartu ali puno ti hvala dosad vidim pomazes puno svima lepo to od vas od tima puno sam na tom forumu i interesujem me puno.Da i nesto jos u nedelju dobim od prijatelja Prem.. kartu sto je vec istekla bi se moglo nesto napravit sa ovim Smartbee-om nesto?
 
AW: Octagona SF 518 i Pink

E Jarane sa tom Kartom mozes samo Snijeg da cistis na Autu kad malo zaledi:popcorm1::smoke:,Sala na stranu nemozes snjom nista,orginal Karte se nemogu Kopirati..
 
AW: Octagona SF 518 i Pink

E pa ja mislio da se moze na neki majstorski nacin al nema veze. Nabavim Gammu i onda se cujemo opet. Puno ti hvala i budi mi pozdravljen!!
 
AW: Octagona SF 518 i Pink

Neide nazalost,da bito islo ufff sta bi sve Ljudi stim radili :dance3:,nema na cemu Jarane kad stigne javi se tu smo da pomognemo jedni drugima...

pozz murati
 
Zurück
Oben