Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

N´ka.... jak odbierac ?

Mr.Zurkon

Freak
Registriert
21. Juni 2008
Beiträge
272
Reaktionspunkte
13
Punkte
78
Ort
Niedersachsen
Czesc,
mam takie pytanie, no raczej dwa.

1. Jest morzliwosc ogladac Telewizje N bez ich dekodera? Mam VU+DUO i niechce go zmienic na bylejaki scheiß z nki.

2. Jest morzliwosc ze muj szwagier w polsce weznie abonament na Nke, i (niby multiroom) ja bede z nim z tego pakietu korzystal?

Dzieki
 
AW: N´ka.... jak odbierac ?

ten multirom dziala tylko z turboboxem N-ki i tym innym schrotem od nich , i tylko w interne lan , znaczy sie ten multirom box musi byc podlaczony do turboboxa lan kablem , nie przes neta ( intern )

mozesz kupic se modul CI z TNK-HD i to jest prawie to samo co N-ka , brakuje pare programow

inna metoda to cs , ale to juz inna sprawa

mozna by bylo sprobowac przes VPN tunel ( jeden ip adres ) , ale tak jak pisalem , tylko z tym orginalnym zlomen od nich
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: N´ka.... jak odbierac ?

Zwykly TNK mam, myslalem o N´ce bomaja duzo programow w HD.

A oni wogule nie planuja to zmienic? Co oni sie tak uwzieli na te ich "dekodery"
 
AW: N´ka.... jak odbierac ?

bo od nich wynajmujesz dekoder z karta , placisz tylko za programy , po zakonczeniu umowy sprzet oddajesz spowrotem

TNK to jest normalna karta co leci wszedzie

TNK-HD to jest duzo hd programow ale karta tylko w module ci dziala , albo z orginalnym recivierem

N-ka - to prawie to samo co TNK-HD ale normalne abo i karta tylko w orginalnym recivierze
 
AW: N´ka.... jak odbierac ?

a da sie uprawiac CS na TNK HD? Hodzi aby szwagier zamiast nki wykupil na rok tnk hd, dalo by sie podzielic?
 
AW: N´ka.... jak odbierac ?

nie da sie z tnk-hd robic cs

z zadnego modulu ci nie idzie robic cs
 
@Czutok weisst du wie ich enigma auf die Schrott nBox drauf kriege? Ich habe aber leider nicht die 5800 sondern die 5720sx.
 
czutok schmeist solche schrot boxen ins müll , obwol sie funktioniren ,
czutok mag beqem , und einfach , und den schrot was die umsonst geben brauch ich nicht ( schaue mal bei laki , die schreiben wie man es macht )
 
Hi!

oh @czutok duzy Winnetou, @czutok duzo gadac mit weisse feder. Tam w krainie lakoiwcow biale piöro duzo wiecej sie dowiedziec....
 
Hi!

a ty pieronie zyjesz? bo cie ani nie widza ani nie slysza. A telefon tyz mosz chadziaju ty:D
 
chce kupic N mozna to uruchomic na oscam ?
 
N-ka leci przez oscam
jak chcesz kupic to licz sie z wydatkiem + - 500€ na 12 miesiecy , inklusive oscam i wyciagniety box ua
po 12 miesiacach koszt spada do jakis 200€ na 12 nastepnych miesiecy
 
Zurück
Oben