Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Mutu riscă închisoare

josef.13

Best Member
Boardveteran
Registriert
1. Juli 2009
Beiträge
28.432
Lösungen
1
Reaktionspunkte
48.028
Punkte
1.083
Ort
Sachsen
Mutu riscă între trei luni şi trei ani de închisoare

Autor: Link veralten (gelöscht)
Conform presei italiene, internaţionalul român riscă puşcăria după ce azi-noapte a bătut un ospătar într-un local din Florenţa.
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Sursa: MEDIAFAX
După 9 luni de suspendare pentru dopaj, fotbalistul român Adrian Mutu riscă să-şi continue perioada de inactivitate la puşcărie. În baza Codului Penal italian, Mutu ar putea ajunge după gratii pentru o perioadă cuprinsă între trei luni şi trei ani!
Adrian Mutu, a cărui perioadă de suspendare expiră săptămâna viitoare, Link veralten (gelöscht) de la un local din Florenţa.
Prietenii mei, ospătarii!
Incidentul s-a petrecut în localul Full Up, din Florenţa, notează jurnaliştii italieni,
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
.

Mutu nu e la prima abatere de acest gen. În primăvara acestui an, Mutu s-a bătut într-o parcare a unui restaurant, de faţă fiind inclusiv soţia sa.
Acum trei ani, un ospătar angajat la o terasă din Mamaia s-a plâns că Mutu l-a bătu
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: Mutu riscă închisoare

Mutu, dupa "episodul chelnerul": M-am lasat prosteste purtat intr-o lupta pe care ar fi trebuit sa o evit



de
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
HotNews.ro
Luni, 25 octombrie 2010, 18:35
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Adrian Mutu, din scandal in scandal
Foto: Rompres


pageCount.htm
"Imi dau seama ca incidentul nu ar fi trebuit sa se intample niciodata. M-am lasat purtat prosteste intr-o lupta pe care ar fi trebuit sa o evit", a declarat Adrian Mutu dupa incidentul in care l-a agresat pe un chelner. Conform presei din Peninsula (lucru neconfirmat inca de Fiorentina), internationalul roman va fi amendat cu 16.800 de euro.

"Imi cer sincere si profunde scuze fata de conducatori, staff-ul tehnic, coechipieri si fani. Imi dau seama ca incidentul nu ar fi trebuit sa se intample niciodata. M-am lasat purtat prosteste intr-o lupta pe care ar fi trebuit sa o evit, mai ales ca ma aflam in compania unor prieteni care au venit special din Romania pentru a sarbatori cu mine", a declarat Mutu, citat de agentia ANSA.

Acestea au fost primele cuvinte ale atacantului dupa incidentul care a avut loc weekendul trecut la Florenta. Mutu l-a lovit in fata pe un ospatar, provocandu-i acestuia o fractura de sept (victima necesita 25 de zile de ingrijiri medicale).

Conform Corriere dello Sport, Adrian va fi amendat cu 16.800 de euro de catre Fiorentina. Fotbalistul roman va putea fi folosit de catre Sinisa Mihajlovic dupa 29 octombrie, zi in care lui Mutu ii expira suspendarea dictata de catre CONI (pentru consum de sibutramina).
 
Zurück
Oben