Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

multifeld t 85

AW: multifeld t 85

Bild ist nicht mehr aktiv.

- - - - - - - - - -

ovo sam naso na netu da vidis isto, a ja cu svoju uslikati odozgo ali moram na krov!
u mene je slicno samo sto su u mene glave 2 i 3 siroke a ne uske!
 
AW: multifeld t 85

evo sada mi je digi na 4,8 db a i jos nisam nasao eutel 16 ako jos i danas ne nadjem najvjerovatnije cu je zamijeniti za takvu sto si postavio geberiti 100 cm
 
AW: multifeld t 85

ja sam tada stavio uski lnb malo lijevo od fokusa stavio na dream aktuelni setting provjerio tada na dm sat jeli frekvencija aktuelna i samo malo okreno i odma zasviralo!
ali sam primjetio da nemogu 19 i 13 sa original drzacima na poziciju gdje bi trebali i onda sam se malo zabavio ali je uspjelo!
 
AW: multifeld t 85

i najbolje kabel direkt u lnb, a kad nadjes onda je lako staviti diseqc!
 
AW: multifeld t 85

Pozdrav svima. Jest stari Post ali imam isto pitanje uvezi toga pa da ne otvaram bez veze novu :emoticon-0111-blush
Ovako: imam T 85 i trebao bih provesti na 5 TV-a. Posto mi se neradi sa Multischalterom stavio bih za Astru i Eutelsat Octo LNB. Za Hotbird bi mi bio dosta Twin pa nije problem. Znali mozda ko dali postoji uopste Octo ali da je uski kao Alps ili Inverto Multiconnect?
Isto tako me interesira dali je ko uspio uhvatiti uz ova tri satelita i Hellas Sat.
Unaprijed hvala za vase odgovore.
Pozdrav
 
AW: multifeld t 85

Do sada Jos nisam video octo lnb raketenfeed. Jedino ako uzmes obican octo i pocnes rezati obe strane. Sledeci problem halteri od t85 imaju razmak od 4 stepena. I tu bi trebao da se zezas.

Hellas nije problem da nastimas. Astra onda najbolje u fokus. 39e je ob prilike vislji za neki 4cm od astri. I opet problem hehe onda gubis signal na 16e.

Sretno


Gesendet von meinem Nexus 7 mit Tapatalk 2
 
AW: multifeld t 85

Hvala na odgovoru. Nisam ni ja vidio nigdje Octo Raketenfeed ali mislio sam mozda ima neko drugo rijesenje.
Nista, izgleda da cu ipak morati raditi sa Multischalterom a za Hellas Sat cu onda postaviti ekstra antenu.
Pozdrav
 
Zurück
Oben