Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Kome radi pink ????

goran333

Hacker
Registriert
23. Februar 2009
Beiträge
412
Reaktionspunkte
463
Punkte
123
Meni od veceras ne radi Pink Plus i sve ostale !!!
Samo radi PinkFolk

ko ima isti problem ??? jeli je to samo kod mene veceras ???


pozdrav
 
AW: Kome radi pink ????

hmmm pogledacu sta je

nije valjda da na tolko peer imam samo ljudi sa gamma cart

a irdeto znak se pali i pokazuje od koga dobijam !!




cao
 
AW: Kome radi pink ????

Pogledaj..Gamma je isto Irdeto...vidi mozda i nedobijas sa Servra nego samo tvoju Kartu prekaziva...ako imas Pink plus na njome...
 
AW: Kome radi pink ????

radi pink,sve normalno,i u nds-u i na irdetu i na gammi,mozda su nesto radili u to vreme!
 
AW: Kome radi pink ????

potvrdjujem i sa moje strane svi kanali iz tog paketa su OK , to ti je bio kratki prekid vjerovatno do peera
 
AW: Kome radi pink ????

ok hvala kolege problem je resen !!

taj peer od koga samdobio kartu je imao neki problem pa nije radilo !!

sad radi sve normalno

havalo a pomoc
 
AW: Kome radi pink ????

Cao narode ja nemam nista ,koja resiva mi treba i sta treba da kupim da mogu da gledam nase kanale pomoc molim vas,posto sam momentalno osto bez sljake pa reko da se uvalim u krevet itd.Hvala unapred :smoke:
 
AW: Kome radi pink ????

Cao narode ja nemam nista ,koja resiva mi treba i sta treba da kupim da mogu da gledam nase kanale pomoc molim vas,posto sam momentalno osto bez sljake pa reko da se uvalim u krevet itd.Hvala unapred :smoke:
 
AW: Kome radi pink ????

treba ti jedna "resiva"bazirana na linuxu sa kojim mozes da radis cs,moja preporuka i vecine od nas da kupis neki Dreambox "resivu",a da bi od drugih dobio nesto,moras nesto i ti da ponudis,znaci treba ti i jedna paytv abo karta da bi mogao da se razmenjujes sa ljudima,ja tebi pink,ti meni to sto imas,pa sa drugima menjas za druge providere,tako to ide!ali lezeci u krevetu neces to moci da napravis,moras malo da ugrejes zadnjicu za kompjuterom dok to sve malo bolje upoznas!citaj malo ovde da ti bude jasnije kako to sve!

https://www.digital-eliteboard.com/threads/67076
https://www.digital-eliteboard.com/threads/56172
 
AW: Kome radi pink ????

I opet ne radi ni jedan Pink kanal.. radi.. ali samo Pink Folk. Isto tako pre neki dan, sve radi (RTS1, RTS2, Palma Plus) preko TotalTV, samo Pink ne! Kada ih kontaktiras preko adrese od njihove stranice, ma niko se ne interesuje da se javi i da odgovori. Pa zasto bi, narod je sve lepo uplacivao, sada ih boli ku***. Tipicno srpska posla. S'time ne zelim da vredjam nikoga, jer sam i ja srbin. :emoticon-0112-wonde
 
AW: Kome radi pink ????

pink radi normalno!to je kao i ranije problem do transpondera na satelitu!o tome je vec dosta poznato i nadajmo se da ce u avgustu to biti sredjeno kada ga zamene!
 
Zurück
Oben