Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koju antenu preporucujete

AW: Koju antenu preporucujete

Ja koliko znam motor mora prije trazenja satelita na 0 stepeni mora da stoji,a poslije trazis najblizi satelit a posto je meni najblizi 7e njega moram da trazim samo ne znam jeli motor moram sa rukom na 7e ili preko daljinskog tj. recivera hehehe izgleda ne kontamo se ja i sbanane
 
AW: Koju antenu preporucujete

Konacno znaci sa rukom na 7e pa se memorise i onda dalje sa daljinskim:drinks:
 
AW: Koju antenu preporucujete

bilo je ali nemora sad znaciti da hoce jer nek ti bude sad slabije signal dosezo gdje zivis imaces veci problema jer ume je sad taj problem sa 85 pola radi pola neradi kanal ili do podne neki hoce itd kupi 100 minimum
 
AW: Koju antenu preporucujete

Elie pozdrav
E ovako care sa 85 dok je antena bila na krovu nikad nisam imao problema ni sa jednim satelitom osim sa 4w i 26E ALI MI ONI NISU NI VAZNI,a ostali su super radili bilo vrijeme lijepo ili kisovito a sad moram na balkon posto sam preselio i i zslike se vidi zasto mi smeta ali pomjericu je malo da izbjegnem ovaj stub al kad budem imo volje
 
AW: Koju antenu preporucujete

Ma ljudi najbolja kombinacija je ova , svi Sateliti sa 100% signalom :emoticon-0136-giggl


 
AW: Koju antenu preporucujete

Cao ljudi! Evo da i ja malo pokazem svoju antenu mozda nekom bude i od koristi...Koristim gibertini 100cm,diseqc 8/1 axing i imam na njoj 6 satelita
0.8°w,9°,13°,16°,19.2,39°. Signal npr:
ASTRA: 77-85%
HOTBIRD: 85-100%(HRT=100%)
EUTELSAT 16:50-70%
HELLAS:50-58%
THOR:58-62%
EUROBIRD:85%
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben