Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Kako pokrenuti DigiTv Nagra 3 sa Sboxom

paradox_

Elite User
Registriert
2. Januar 2009
Beiträge
1.620
Reaktionspunkte
697
Punkte
273
ovde cu napisati sta je sve potrebno i kako pokrenuti novu digi tv kartu!kod mene radi na dreamboxu 7020 E1,CCcam_2.011/sbox!potrebne fajlove sam zapakovao u raru!
sbox(prava na 755),sbox.conf(644) i users.sbox(644) staviti u var/bin!
digiTV.list(644) staviti u var/keys---stavio sam dve mape,u jednoj su sidovi za hr pakete u drugoj srb!staviti onu listu u zavisnosti koju kartu posedujete!

one dve skripte staviti u var/script(755)!ako koristite neku drugu verziju cccama,promeniti to u skriptama!ako hocete da vasu kartu prikazete u cccamu kao lokal,izabrati verziju cccama koja nije 2.1.4,inace ce prikazati kartu na hop 10!

u sbox.confu sam dopisao gde treba rsa i boxkey i serijski broj karte upisati,ostalo ostaviti kako jeste,osim ovde!

sci=/dev/sci0----->ovo je za donji citac u dreamu,ako vam karta u gornjem onda staviti na 1!
ako je u phoenixu,onda ovako:
sci=/dev/tts/0

u users.sbox onda upisi neki user i pas za n liniju onda!

[slot0]
user=nekiuser
pass=nekipass
au=0

onda u cccam.cfg upisati n liniju:

N: 127.0.0.1 15000 nekiuser nekipass 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 256

prebaciti u comon interface na cccam 2.0.11/sbox--novi start i to bi bilo to!ako hocete n liniju slati na drugi box ili pc server i tamo je pokazati kao svoj lokal onda u n liniji samo umesto 127.0.0.1 napisati lokalnu ip od server boxa!
 
AW: Kako pokrenuti DigiTv Nagra 3 sa Sboxom

jel to znaci da se nemora iscitavat box key iz recivera ili ipak treba. ima li koja druga jednostavnija opcija osim onog poljaka?????
 
AW: Kako pokrenuti DigiTv Nagra 3 sa Sboxom

ne,nazalost!naravno da treba box i rsa key!jedina varijanta bez poljaka je ta,da ko je vec imao digi i izcitan boxkey i rsa,moze taj isti upotrebiti i za novu kartu,ko to nema,za sada jedino kod poljaka!60 € + postarina!i ja sam kod njega slao box i mogu da potvrdim da je sve dogovoreno ispostovano i proteklo bez problema!
 
AW: Kako pokrenuti DigiTv Nagra 3 sa Sboxom

kako se ponasa s02 karta sa ovim emu, dali ima poboljsanja u ecm?...
 
AW: Kako pokrenuti DigiTv Nagra 3 sa Sboxom

na digi je izmedju 0.350 i 0.400 radi dosta stabilno,imam nekoliko n linija razmenjenih i dosta clients budu prikaceni na digiju,bas sam pratio,ecm se nemenja puno !za ostale neznam,probaj!
 
AW: Kako pokrenuti DigiTv Nagra 3 sa Sboxom

pozz nacuo sam da sad to radi jedan rumun ali informacija nije potvrdjena
 
AW: Kako pokrenuti DigiTv Nagra 3 sa Sboxom

pametno je sto ce brzo zaglaviti.....na to je kolega mislio...
 
AW: Kako pokrenuti DigiTv Nagra 3 sa Sboxom

Pa jel niko nezna kako iskucati te borojeve ili svi koji znaju samo sute i uzivaju??
i ja bih trebao moje brojeve!
molim pomoc!
 
AW: Kako pokrenuti DigiTv Nagra 3 sa Sboxom

Zdravo..

koliko je meni poznato je to komplikovan proces..treba ti prvo jedan od Digi tv stari Boxova....onda ti treba jedan Program slican Jtag..preko kojega mozes da ulazis u Box...sto Normalno imaju samo digitv Tehnicari..do sad smo svi slali nase Boxove i Kartice kod jednoga Poljaka dok ga nisu uhapsili..sad neznam vise gdje i kome..mozda nam neko ovde napise gdje bi se sad moglo da posalje...
 
Zurück
Oben