Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

bik80

Freak
Registriert
5. Dezember 2011
Beiträge
221
Reaktionspunkte
119
Punkte
43
Ort
Vienna
Cao Ljudi,

mozda malo glupo pitanje.

Ja sam installirao za nettv Plus Plugin za Receiver.

Za Probnji Kljuc njima treba "broj Dream", jel oni misle na Mac Adresse ?? Jer inace nebi znao na koj broj oni misle ?

Hvala vam u napred.
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

izaci ce ti taj broj na ekranu kad pokrenes plugin
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

Tu mi samo izadje Mac Adresse :emoticon-0131-angel, nista posla cu im to, ako im ne valja javi ce se oni opet :)
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

da taj broj ima samo dreambox
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

eh prc milojko, ja dreambox nemam, ja imam gigablue, ali isto radi sa Enigma 2, sad boga pitaj koj broj njima treba
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

kad pokrenes plugin,ovakva slika treba da ti izadje na ekranu.i njima saljes onaj dreambox id.
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

da upravu ste ali giga plus nema drm-broj jer ja ju isto imam(toje tipicna oznaka dreamboxa)
i zato ne ide -poz.
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

ako ti to neide na gigablue,onda trazi da ti zamene.neka ti posalju kljuc za pc player.onda sa url helperom povadis linkove sa svih kanala i instaliras nstream player i u njemga ubacis te linkove na gigablue, i tako gledas.valjda podrzava taj plugin.ovde imas opisano kako se instalira taj plugin. Live stream sa interneta na Dreambox za Enigma 2 resivere
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

Bravo Paradox, ja sam bas poso da pitam nesto u tom stilu :))), a jos usparam 30 EUR aktivacija ako bi to uzeo. Ja cu da pokusam bas tako !
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

ja sam sada to sve napravio(instalirao) za streamen -ali dobivam samo neki 9 strani kanala koji ne idu?
sta treba jos napraviti?
poz.
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

oni linkovi sa prve strane nerade odavno.treba ti validni linkovi do kojih se tesko dolazi,ili kupis npr.nettv i ubacis tamo linkove.
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

staje to? npr.nettv- ja imam codove za nettv plus placam-ali gledam preko pc-wolio bi to preko dreamboxa.
poz.
 
AW: Jel Broj dreambox, MacAdresse ?

pa to i mislim.povadis linkove i ubacis u nstream xml i gledas na dreamu.
 
Zurück
Oben