Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

GS TV Sifrelemeden kalkacakmis...

badboysforever

Ist gelegentlich hier
Merhaba arkadaslar,

Eutelsattaki GSTV yakinda sifreleme sisiteminden kaldirilacakmis ve sifresiz yayina basliyacaklarmis. Bunu duyaniniz oldumu? Veya nezaman sifresiz yayina baslanilacagini bileniniz varmi aceba?!

Selamlar

badboys4ever

AW: GS TV Sifrelemeden kalkacakmis...

Ben demistim demeyi sevmiyorum!!!

Galatasaray TV Şifresiz Yayına Başlıyor

Galatasaray Spor Kulübü Resmi Televizyon Kanalı Galatasaray TV, 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren Digitürk Platformu üzerinden şifresiz yayına geçiyor.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Digiturk Genel Müdürü Ertan Özerdem, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Doğan ve Galatasaray Pazarlama AŞ Genel Müdürü Hakan Aydınol’un bugün gerçekleştirdikleri toplantı neticesinde Galatasaray TV’nin 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren şifresiz yayına geçmesi konusunda mutabakata varılmıştır.

Galatasaray’a dair birçok özel ayrıntıyı Galatasaraylı taraftarlara ulaştıran Galatasaray TV, 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren daha geniş kitlelere ulaşarak yayın hayatını sürdürecektir.

Tüm taraftarlarımıza ve kamuoyuna duyurulur.

Kaynak:
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!

Zurück
Oben