Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Facebook Farmville hack

paradox_

Elite User
Registriert
2. Januar 2009
Beiträge
1.620
Reaktionspunkte
697
Punkte
273
Farma na Facebook!!!sigurno su mnogi od vas kompromitovani vec sa ovim problemom,ako ne,bicete uskoro,jer ova igra i opsednutnost njome preti da poprimi globalne dimenzije.problem je sledeci:moja zena je postepeno privucena da zapocne sa tom igrom,da bi to iz dana u dan uzimalo sve veceg i veceg maha,farma raste,obaveze su sve vece i vece,trenutno je to vec doslo do stepena da ja skoro da i nemam pristup kompjuteru zbog odrzavanja farme,jos malo pa ce i prestati i da kuva,sta cu ja da jedem tada pitam ja vas.nemojte ovaj problem uzimati zdravo za gotovo jer ja to vidim i kao pretnju opstanka ljudskog roda,zamislite samo da sve zene budu opsednute time,prestace da misle i na sex,doci ce do opadanja nataliteta,sve dok potpuno nestanemo kao vrsta sa lica ove planete,nece nam trebati ni prirodne katastrofe niti globalno zagrevanje a ni svinjski grip,ovo ce nas unistiti.zato sam se ja bacio na posao,smatram da,kada bi zene na toj farmi dostigle odredjeni maksimum,mislim u tim lavelima i u zaradi koja se tamo treba ostvariti,valjda bi smatrale da je igra zavrsena,medjutim dok ne stignu do tog stepena proci ce dosta vremena,ja sam pronasao na youtube jedan video gde covek objasnjava kako to moze da se hakuje,i isprobao sam i uspeo da podignem te lavele i dolare do kraja ali nece da ostanu sacuvani,kada se ponovo ulogujes vrati te na onoliko koliko si imao,zato molim znalce sa ovoga foruma da se pridruze ovoj akciji,da dodjemo do zajednickog resenja ovog problema u cilju ocuvanja nas samih,trenutno je ovo vaznije od desavanja sa sky italia...evo linka,pa probajte

[nomedia]http://www.youtube.com/watch?v=KPI5W5WbDhc&feature=fvsr[/nomedia]
 
AW: Facebook Farmville hack

Nisam znao Druze date to toliko brine,vec kako si Objasnio da je to Opasna Igra po nas sviju onda cemo se i mi da predruzimo tebi...:emoticon-0137-clapp
 
AW: Facebook Farmville hack

paradox hvala na ovoj informaciji, sad znam kako de se resim svoje zene dok gledam fudbal. Posaljem je na pc da odrzava farmu.
 
AW: Facebook Farmville hack

Sve je to stvar od osobe do osobe...online igrice mogu da budu opasne ako covjek sam ne uspije da odredi granicu kad je dosta...govorim iz licnog iskustva:)
Pocelo je onako bezveze samo radi razonode a postalo je pravi stres jer kao i drugim stvarima svi mi tezimo da ako nesto zapocnemo da to odradimo kako treba a igrice su tako osmisljene da zahtijevaju sve vise vremena i pojavljuje se sve vise obaveza u igrici...to onda naravno utjece da sve vise vremena smo kraj PC i da se sve vise izolujemo od drustva i porodice...medjutim spas u svemu tome je sto se covjek nakon odredjenog vremena zasiti i igrica postane neprivlacna.Tada dolazi do momenta kada mnogi odustaju ali nazalost mnogo njih i dalje ostaje na zalost njih samih jer nisu svjesni sta propustaju...pored stresa svakodnevnice jos se izlazu dodatnom stresu na igrici zaboravljajuci na sve drugo osim sebe...ja sam bio od onih kojima je postalo dosadno nakon odredjenog vremena i sretan sam sto je tako.
Paradoxu bih rado pomogao ali mislim da hakovanje tih rezultata nije definitivno rijesenje a i ne kuzim se bas u hakovanje:)...mozda razgovor sa zenom vas dvoje sami uz casu vina i neku laganu muziku pod uslovom da djeca spavaju(ako ih imate) ;)
 
Zurück
Oben